0
Jovan97

Iz prve u drugu - otezano

Recommended Posts

Pozdrav,

Danas sam se vozio , i nekako kad sam se okrecao i isao u rikverc, ona plastika(ili sus plek) se otkacio pa se "motor" napunio snega(prostor medju motora i kabine, onda creva do turbinu i kaisevi sve je to bilo prekriveno snegom)...Odem u perionicu, podignem dizalicom, i pocnem da skidam toplom vodom onaj sav sneg koji se zaglavio...Medjutim kad sam krenuo, cuo sam da ta plasitka odozdo i dalje se vuce(al ajde nebitno) nego sto mi mnogo mnogo teze ide iz prve brzine..Znaci sve ostale su okej, nebitno da l idem iz prvu u trecu iz prvu u drugu, ili ga samo izbacujem iz prvu...Mnogo je to tesko...Jel moguce da je sneg i ovo moje pranje tog snega dovelo do toga? Sutra svakako idem kod majstora za ovu plastiku da je zakaci, pa cu usputbo i to reci da proveri sta bi tu moglo

 

Hvala unapred

 

 

* da napokenem da i teze ulazi u rikevrc sada

Edited by Jovan97

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vjerujem da se nesto pokidalo zbog malo snijega i vode ali je moguce

Ili se nesto smrznulo...ne vjerujem da je velikiovar...mozda se na biracu pomaklnula sajla ili tako nesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vjerujem da se nesto pokidalo zbog malo snijega i vode ali je moguce

Ili se nesto smrznulo...ne vjerujem da je velikiovar...mozda se na biracu pomaklnula sajla ili tako nesto

Veruj mi nije bilo malo snega ? kola su bila nasaka od tog snega, prednji tockovi su bili u vazduh...citao sam o tim sajlama, ali nisam bas bio siguran da li se nalaze tu..

 

 

Hvala svakako, nadam se da nije...ova b6 mi je uzela toliko novca mogo sam novog da kupim :D

Edited by Jovan97

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sajle su ti s gornje strane mjenjaca i stelaju se na zanimljiv nacin haha tako da je moguce da su se ajmo reci rastelale da ih je snijeg i led pomaknuo

Svakako vjerujem da nije veliki kvar

Sretno kod mehanicara :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
0