Jump to content
VW Club Croatia
Sign in to follow this  
Ficovw3

Vw golf 3 1.9 tdi na 110 hp

Recommended Posts

Pozdrav drustvo...Imam golfa 3 1.9 tdi 66 kw sve tvornicko...ali imam mapiran ecu na 110 hp...Dali postoji mogucnost da cu nesto na motoru unistit kao npr turbo ili nesto...

Pozdrav...imam problem sa golfom.mapa je kao sto sam napisa prije 110 konja...motor je ostao tvornicki sve..ali sam danas primjetio da jaako puno potrosi goriva...na 6.6 kilometara golfic je popio jednu crtu na rezervaru.Do cega bi mogao biti problem..
.fino on ide ali trosi previse ! naveedena slika kaze sve,a prica ide ovako...

otisao sam do ine do koje imam 6.6 km na rezervi natocio vise od pola rezervara,ali eto neka bude pola svejedno je puno ,dosao kuci pogledam
.
.
.
.

49790958_221522895452601_3751244944795238400_n.jpg

Edited by Ficovw3

Pa čovječe po tvom računu ti je potrošio 6,88 litri za tih kako ti kažeš 6,6km ...............   To je mnogoooooo.....

Evo ti računica ; svaka crtica ti je 6,88 litri , znači imaš 8 crtica to ti je  55 litri puni tank....

Nešto si ti krivio mjerio ili nisi vidio gdje ti je točno bila kazaljka..

Ne mozes ti po kazaljci znat koliko litara je potrosio jer na trici kazaljka ne pada uvjek jednakom brzinom ali svejedno je puno to za 6.6km 

Natoci punog pa se vozi 100km pa ces vidjet koliko trosi

On 1/9/2019 at 2:28 PM, Ficovw3 said:

Pozdrav...imam problem sa golfom.mapa je kao sto sam napisa prije 110 konja...motor je ostao tvornicki sve..ali sam danas primjetio da jaako puno potrosi goriva...na 6.6 kilometara golfic je popio jednu crtu na rezervaru.Do cega bi mogao biti problem..
.fino on ide ali trosi previse ! naveedena slika kaze sve,a prica ide ovako...

otisao sam do ine do koje imam 6.6 km na rezervi natocio vise od pola rezervara,ali eto neka bude pola svejedno je puno ,dosao kuci pogledam
.
.
.
.

49790958_221522895452601_3751244944795238400_n.jpg

Natocis do cepa, i napravis 100km pa opet na benzinsku i opet do cepa. Vidis koliko ti je stalo i dobit ce neki realniji prosjek. Idealno bi bilo citav tank tako skurit ali ako stvarno trosi tako...

Sign in to follow this