Jump to content
VW Club Croatia

limp19

Member
  • Posts

    886
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

limp19 last won the day on March 2 2020

limp19 had the most liked content!

About limp19

  • Birthday 12/22/1986

Profile info

  • Name
    Vedran
  • Vehicle
    Passat b8

Recent Profile Visitors

5,389 profile views

limp19's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

  • First Post Rare
  • Collaborator Rare
  • Posting Machine Rare
  • Week One Done
  • One Month Later

Recent Badges

7

Reputation

  1. Neke mogu da se izvade neke ne zavisno od modela posude. Ja uzeo novu posudu iz originala nije neka cijena.
  2. Pozdrav Zna li neko da li pase zadnji lonac sa 2 izduva sto vire van sa passata b8 190ks na passat b8 150ks sto ima jednu cijev savijenu prema dole i zatvoren branik? Znam da treba difuzor mjenjati...
  3. I ja kad sam radio na b8 2.0 tdi remenje uzeo oem iz servisa po preporuci Iva. Zupcasti sve spanere i remenicu alternatora. Pitao u ovlastenom za taj remen uljne pumpe kazu nema interval zamjene. Tako da ga nisam ni mijenjao
  4. Ja koristim to oem 0w30 na passatu b8 2.0 tdi i nema problema. Ivo je rekao da moze i to ti je amin ?
  5. Iskreno ne bih rekao da je do zamasnjaka. Ja sam na 180k i kad se bas ugrije spojka pri kretanju kao poskakuje tj treska. Kad je hladno nista. To su simptomi zamasnjaka tj korpe... Sledeci level je da zvoni u leru ? raspitivao sam se za LUK set i izadje sa max popustom oko 630 eura kod nas u BIH za 2.0 tdi 150 ks
  6. Mene isto muci na b8 zvukovi kao lupkanja nekog ali isključivo kad je hladno se cuje i to ne na lezecim nego kad se tek upali i krene na blagim neravninama... Sve pregledano i na kanalu i dizalici promjenio stabilizatore stavio lemforder ali bezuspjesno
  7. Ma preko obd eleven jedan klik i zavrseno
  8. Tacno tako
  9. Ne mora kodirati ako istu amperazu stavi kao sto je fabricki bio
  10. Ma sve stoji ali zime slabe skroz ???
  11. Ja sam sa obd eleven jos jednostavnije ?
  12. Passat b8 je u pitanju. Prije sam uvijek uzimao hankook zimske ali u zadnjih par godina snijega skoro i da nema pa se omisljam hp2 savu ili w320 hankook. Razlika je oko 30e po gumi
  13. Jel ima ko iskustva sa savom hp2 zimskim gumama?
×
×
  • Create New...