Iskreno ne bih rekao da je do zamasnjaka. Ja sam na 180k i kad se bas ugrije spojka pri kretanju kao poskakuje tj treska. Kad je hladno nista. To su simptomi zamasnjaka tj korpe... Sledeci level je da zvoni u leru ? raspitivao sam se za LUK set i izadje sa max popustom oko 630 eura kod nas u BIH za 2.0 tdi 150 ks