Jump to content
VW Club Croatia

TH Performance

Member
  • Posts

    104
  • Joined

  • Last visited

About TH Performance

  • Birthday 02/22/1976

Profile info

  • Name
    Hrvoje
  • Vehicle
    Toyota Celica 4wd Turbo by THP
  • Web
    http://www.thperformance.com

Recent Profile Visitors

6,966 profile views

TH Performance's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

5

Reputation

  1. Ne zelim uopce komentorati ove bajke. Ja imam firmu, price ce se uvijek pricati, jer besposlicari uvijek imaju sto za reci, to je u genima ovog naroda, a o preuvelicavanju da ne trosimo rijeci. SVATKO bira svog tunera, i njemu je iki dobar ili los. Ako smatra da je zakinut, uvijek moze doci na provjeru, popravk ili povrat. Ono sto ne racunam, je da ljudi bez ijedne sekunde radnog staza u zivotu, paraziti i besposlicari, imaju sto za reci. Nisu bolji od djukele, pa neka laju[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
  2. odgovorio sam na whatsup. barem ja imam SVE chat servise
  3. Pitaj tu ili se javi na 0912364876 svaki dan imam ukupno 60-70 poziva, poruka i mejlova, izgubi se ponekad, nije namjerno.
  4. Ma gdje na fejs? Odgovaram na 40 poruka dnevno! Nista ne preskacem!
  5. [emoji23][emoji23][emoji23]
  6. Metnes 2.0 ABF, i samo ravna cijev. To bu to, nema greske.
  7. Cisto losa mapa, detonacija u smrt.
  8. Oh, mi u akciji na kubik, nemremo disati!!
  9. Sve se to da isprovramirati i baj baj
  10. Pa ja mislim da ces prije riknut od starosti[emoji23][emoji23][emoji23] A i preko obd-a SE NE VIDI
  11. Turbo se ibace ne dira, mozda 0.1bar
  12. Ja garantiram Sve sto si naveo je bez veze. Auto je normalan i prolazi tehnicki svugdje u svijetu.
  13. Mi radimo sve
  14. A gdje pise ili tko je dozivio da je odnos prema bilo kojem autu drugaciji zato sto auto kosta vise ili manje? Molim da se to citira, a sto se tice fejsa, da, skode su mi uzbudljive kao i komode u ducanu namjestaja, pa sto? Ne znaci da ih napravim losije ili bolje, sve radim apsolutno isto, jer, radim za novac, a ne po vlastitim zeljama, jer tada sigurno ne bi radio barem 15 marki vozila. Meni su marke siemens i bosch, sagem, continental, a vama skoda i vw, u tome je razlika. Lim je lim, a motor motor, sasvim svjedno, kad ima isti mozak
×
×
  • Create New...