A gdje pise ili tko je dozivio da je odnos prema bilo kojem autu drugaciji zato sto auto kosta vise ili manje?
Molim da se to citira, a sto se tice fejsa, da, skode su mi uzbudljive kao i komode u ducanu namjestaja, pa sto? Ne znaci da ih napravim losije ili bolje, sve radim apsolutno isto, jer, radim za novac, a ne po vlastitim zeljama, jer tada sigurno ne bi radio barem 15 marki vozila.
Meni su marke siemens i bosch, sagem, continental, a vama skoda i vw, u tome je razlika. Lim je lim, a motor motor, sasvim svjedno, kad ima isti mozak