Trebam na teretni caddy 2006.g. ugraditi centralno daljinsko zakljucavanje! Jel to radi netko sa foruma i po kojoj cijeni?
Auto inace u seriji ne posjeduje ni centralno ni daljinsko!
tenkju
sad sam se prisjetio vremena prije 7,8 god kad sam i ja to radio... a sad stavim 300€ u dzep, odem mapirat i vec popodne pijem kavu sa 50ks jacim autom prsti cisti a auto ide
Mogli bi doci do toga i kod nas... Ipak je SR scena u njemackoj ili grckoj puno jaca i starija nego kod nas! U pocecima rejsa kod nas je 13sec bilo ultra brzo, sad ih vise ni ne spominjemo