Jump to content
VW Club Croatia

RAZZOR

Member
  • Posts

    999
  • Joined

  • Last visited

About RAZZOR

  • Birthday 09/27/1992

Profile info

  • Name
    Roberto L
  • Vehicle
    Golf MKV TDI+
  • Web
    http://

Recent Profile Visitors

6,044 profile views

RAZZOR's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

  1. Nikola ako ne trosi ulje i ne dimi ignoriraj. vjrj se odlomio vršak pera na turbini pa sad kako se okrece velikom brzinom proizvodi taj zvuk.
  2. joooooj kad neko bezveze uleti i pocne tipkat.
  3. normalno je to. a ti si promjenio pol auta po mom misljenju
  4. sa pomicnima se na glavcinu od 5x112 moze stavit 5x114,3 i 5x110. sve ostalo nije moguce.
  5. Grijac mi radi na principu takvom da ga upalim na prvo magljenje/ledjenje/snijeg po zimi i ne gasim do 3 mj
  6. svi se uhvatise guma. daj ti meni reci pranja posto su. Od sutra sam u zg a auto mi je blago receno uzas
  7. pogledaj brtve na svjetlima. ja sam imo vode u vratima gepeka pa bilo da je brtva od svjetla propustila
  8. mislim da ne al puks ce vjerojatno dolazit mit autobahn pa se mozes dogovorit s njim.
  9. 2005 godina nema dpf sigurno. castrol edge 5w40 505.01 i miran si 4 litre ti ide u njega. to i ja koristim vise od 5 godina i vise od 100tkm
  10. Ako ne budem radio idem 1.Knedla031 2.type-r 3.osbadboy.os 4. Srki 5.mrki 6. RAZZOR
  11. nema al vise manje od petaka su ti iste dimenzije tako da se ravnaj po tom, ljudi su ti napisali vec. ovo sto je said pito nevjerujem, bar cm bi virilo van, iako pasat ima malo vece koseve i mogu ic nizi et-ovi od golfova. no sa gumom koju je naveo bilo bi to nevozljivo, razvucena guma bi bila na knap po nekom mom izracunu edit: daily nikako
  12. Budem ti ja to zagasio kad dodjem u zg, za jedno mj dana. tuner ce ti uzet od 50-100e za gasenje
  13. Imam kolegu koji moze natjerat diskove i za manje da protresu. Satro je i ate power i swag i jos par brendova Inace ate power rullz, imam ih na svome i nema zamjerke. dok su hladne malo je tvrda bremza al kad se zagriju pa to koci ko nespaseno. Edit: u kombinaciji sa ATE plocicama naravno
  14. 2.5 benzin je dolazio sam za americko trziste i ovdje ti niko nema iskustva s njim
  15. Ja svog prodajem za 6k eura sa stvarnih 305tkm nije uvoz kupljen u hr sa servisnom. jbg zbog kilometara takva cijena. sve sto sam gledo ko moje da imaju ok opremu i da su 2006-2007 su od 6800 na dalje sa 200 i kusur tisuca. no svakom na volju. al ko sto sam reko uvijek 1.9tdi ukoliko idem na motor do 2 litre. poslje toga samo 3.0 no nazalost tog nema u golfu
×
×
  • Create New...