Jump to content
VW Club Croatia

MOTA BOY

Member
  • Posts

    5,759
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by MOTA BOY

  1. Prvo očito trebaš dobar akumulator i kvalitetne kablove.
  2. Možda je zaštopan pickup. Probaj ga izvaditi van iz rezervara.
  3. Bok. Mislim da imam sve osim jedne zadnje čeljsti.
  4. Jebo te, sad vidim da je krepala slika. Uglavnom, puknuto kučište štopa s gornje strane. Gdje je najjednostavnije uploadat sliku?
  5. Pozdrav! Traži se plastični majstor za popravak ovoga:
  6. Ovaj zadnji je ak se dobro sjećam VW Vortex project car http://forums.vwvortex.com/showthread.php?6916032-Introducing-the-new-VWVortex-project-car
  7. MiM 1900, odlična felga!
  8. Zanimljivo! Morat cu bacit Google o tome.
  9. Ovo jos nikad nisam vidjeo. Tepis u 6 dijeova...
  10. Steta ovog sto je izgorio...
  11. Evo par slika keca od mog decka. Kec uopce nije savrsen, al ima "ono nest". Meni je preyeben.
  12. Mislim da bi OZ Aristo dobro stajao na Rallyeu.
  13. Uuuufffffff
  14. SI uspjeo sta?
  15. To mora bit PS!
  16. Moze NE!
  17. Odlican video!
  18. Kenny. Dakle: G60 prednje kocnice, glavcine i rukavci, 8V getriben(ima ti moj decko Hrvoje Kovacevic (na FB) za prodaju) i poluosovine od duje 16V ili G60.
  19. NOve cijene! http://www.njuskalo.hr/korisnik/MOTA_BOY
  20. Moze jednog dana kad se vratim... Ako uopce bude ikakvog odaziva....
×
×
  • Create New...