Jump to content
VW Club Croatia

TDI_<3

Member
  • Posts

    404
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

TDI_<3 last won the day on July 27 2020

TDI_<3 had the most liked content!

About TDI_<3

  • Birthday 12/26/1994

Profile info

  • Name
    Ivan
  • Vehicle
    Golf 3 TDI, Passat B5.5 1.9 TDI 96 kw

Recent Profile Visitors

3,007 profile views

TDI_<3's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

8

Reputation

  1. Evo da i ja podjelim misljenje Sava UHP ljetna nedaj boze kise Hankook pomalo razocaravajuc,vec nakon 4,5tkm vanjski rub gume prekomjerno potrosen Iznenadio me Nexen u tom cjenovnom rangu i ljeto i zima sigurno bolji od gore navedenih P.s od vise klase guma za preporucit Bridgestone blizzak LM005 prezadovoljan,al se brzo istrose 1sezona 2 tesko Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. Pozdrav, Prodajem zadnji branik za passat 3BG sa US side markerima Branik je OEM skinut s amerikanca,ispravna instalacija Cijena 130€ Ne šaljem poštom samo osobno preuzimanje Split i okolica info u pm ili na 0955946650 P.s imam i chrome bocne lajsne za navedeni Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. Moze lock. Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. Pozdrav, Kupujem Passat b7 ili CC od 2011-2014 Iskljucivo 2.0 Tdi DSG LIMUZINA Poželjna sto manja kilometraza Ponuda u pm ili na 095/594-6650 Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. Prodajem Audi S line original 18”felge 5x112 bile na A6 allroad 2 gume lose 2 mogu proc,nisu krive ni oguljene 2500kn Vw Donington 17”5x112 bile na passatu b5.5 1500kn 0955946650 Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. Ako se ne varam vodena je preko zubcastog A kanalni mislim volan,kompresor klime.. Vec kad minjas minjaj sve,sva remenja i sve sta ide uz to,ne stedi na tome Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. Zamasnjak?? Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. Za pocetak ti ne triba tipa rupes koji kosta cca 2500 pa na dalje,cak u tokicu imas polirki npr einhell,praktik itd bude ti i barba objasnio sta i kako,nisu bas klasa al mogu odradit posa Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. Imas i na yt tutoriala koliko oces,vidit ces da ima tu pojmova dosta,sama priprema za poliranje,dekontaminacija itd itd Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. Nece mu skodit al nista s njom ne dobijas,osim nekog dubljeg upadljivog zvuka motora,nema efekt nikakav Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. Ne moze u posudi bit visak nikako,izbacio bi Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. Cili topic i roman imas o tome drndanju na leru i to bas 96 kw passat [emoji2] Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. Najprije ce bit da je turbina losa,kod mene je tih uljnih para bilo u tragovima,ali je turbo los pa je toga sve vise,doslovno kad crijevo skinem propisa Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. [quote post=924714" timestamp="1580030417" name="" userid="359169] Hvala Ivane, samo da pitam koliko je imao motor km kad si radio glavu? @mur3633, nisam ni sumnjao da je jeftina, čak sam mislio i više od 2500-3000 eura. [emoji4] Jel znaš tko ih proizvodi, koja firma? Oko 410 000 km Sent from my iPhone using Tapatalk
  15. Ipak nije Zagreb Očić iz Zaboka http://www.ocic.hr/
×
×
  • Create New...