Uglavnom izminija sam poprilican broj poruka sa nekim tipom iz Gabreka i kaze da je za moje auto tj. 2018 godinu samo prokit dostupan! On kaze da je nemoguce da je nekome auto palo 1 ili 2 cm jer je ocito krivo naruceno trazija me naljepnice s vrata sa mu poslikam i po tome je narucija! Uglavnom izgleda mi da zna sta radi i sta nudi dolaze za 10 dana pa cemo vidit kad ih stavimo sta ce se dogodit....