Da ti pojasnim. Sijalica, klasicna zarulja, ona zarna nit unutra od volframa ima odredjenu otpornost koja je standardna za odredjeni tip sijalice odnosno njenu snagu. I auto tako prepozna da li je sijalica crkla ili nije, dakle pomoću tog otpora, e sad ti kad stavis led. One imaju drugi otpor koji je jako mali i auto ih ne vidi kao klasicne zarulje. Naravno misli da nema sijalice i odmah baca gresku ili neke nus pojave. E zato postoje otpornici kojim ti moras simulirati sijalicu. Tako sto kratko spojis plus i minus. Tada auto dobija pravu informaciju i sve radi kako treba. To je sva carolija oko tog. Nema nista drugo. Znaci uredjajem provjeris otpornost odredjene sijalice koju mjenjas. I stavis takav otpornik. Problem rjesio. Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka