Jump to content
VW Club Croatia

Pedja83

Member
  • Posts

    328
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Pedja83 last won the day on November 29 2024

Pedja83 had the most liked content!

1 Follower

Profile info

  • Name
    Simeun
  • Vehicle
    Vw

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Pedja83's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

  • Reacting Well Rare
  • First Post Rare
  • Collaborator Rare
  • Week One Done
  • One Month Later

Recent Badges

50

Reputation

  1. Google znalac nema sta. Pricas price ko da se radi o 110kW a ne jebenih 12V Takodje drzis pridike covjeku koji je elektronicar. A ti izvukao tekst korisnickog upustva akumulatora. Jedino nisi napisao zasto je štetno staviti prvo Minus pa onda Plus klemu. Molim te edit uradi i napisi i to. Послато са PGT-N19 помоћу Тапатока
  2. Preduhitrio si me sa odgovorom. A isto tako do pozara tesko da bi doslo. To je bar iskrica dok se ne napravi spoj Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka
  3. Elektronicar. Treba dioda da se zamjeni. Nije zarulja upitanju Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka
  4. Ide taj. Al zna nekad da bude nas bas vruc. Pogotovo kad su ljetni dani. Al opet s druge strane on je napravljen da radi u svim uslovima Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka
  5. Ja sam recimo uzimao od laptopa ili racunara manji hladnjak i stavljao otpornik na njega. Termalna pasta i nije toliko bila vrelina. Za ovaj poduhvat je potreban odredjen prostor. Ali da se sve napraviti uz malo mastebi googla Led je mnogo ljepsi, daje puno vise itd. Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka
  6. Ljudskim idejama nema kraja, vidjao sam takodje da sam svoj majstor uzme pa stavi obicnu sijalicu koja bude van stopke i tako rijese problem umjesto otpornika. Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka
  7. Da ti pojasnim. Sijalica, klasicna zarulja, ona zarna nit unutra od volframa ima odredjenu otpornost koja je standardna za odredjeni tip sijalice odnosno njenu snagu. I auto tako prepozna da li je sijalica crkla ili nije, dakle pomoću tog otpora, e sad ti kad stavis led. One imaju drugi otpor koji je jako mali i auto ih ne vidi kao klasicne zarulje. Naravno misli da nema sijalice i odmah baca gresku ili neke nus pojave. E zato postoje otpornici kojim ti moras simulirati sijalicu. Tako sto kratko spojis plus i minus. Tada auto dobija pravu informaciju i sve radi kako treba. To je sva carolija oko tog. Nema nista drugo. Znaci uredjajem provjeris otpornost odredjene sijalice koju mjenjas. I stavis takav otpornik. Problem rjesio. Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka
  8. Zasto je bolje spojiti masu na sasiju nego na akumulator? Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka
  9. Evo ga krezubi se razumije i u ljepila!!!??? Sta ti je bosnjo sve zna. A golf cvaja bez neba se vozi! Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka
  10. To mora da radi. Da li je neko nesto kodirao na autu? Na ross-tech forumu imas naći temu sa adaptacijama i kodovima auta koja su fabricki podesena. Tu uporedi. Ako to ne pomogne moraces kod nekog da odradi sa ODIS ONLINE. Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka
  11. Za stop svjetla mora tacna otpornost. Izmjeri koliko ti je otpornost ledica i dodaj otpornik i rjesio si problem. Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka
  12. Mora kartica Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka
  13. Vidi. Svaki novi softver nosi nesto dobro. Tako da preporuka! Samo bolje moze da bude Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka
  14. Na koja svjetla mislis? Ambijent light ili ona dole sto svjetle kad se otvore vrata? Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka
  15. Za sta? Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka
×
×
  • Create New...