Rijesi se JC i za manje od 400€. Ali i uglavnom kolko sam vidio je u 2013
Back to topic, ja se nebi bojao dsg na tolko km, isto tako kako stane dsg moze ti stat i sami motor
Nemas ih kaj tuzit, ako imas urednu servisnu pravi ovlasteni ce ti rjesit drugu getribu, jel su poznati kvarovi na dsg 7. Jako puno ih ima koje su crkle do 100000km
Skuplje nego u ovlastenom 200C su led a ove druge su led od facelifta sa dinamic zmigavcem. Ove starije je jesnostavna ugradnja, povuce se samo jedna zica od zmigavca u haubu a za novije je malo veca zajebancija od provlacenja zica kodiranja drugi konektori....
Ili ti ne kuzis nas ili mi tebe. Vcds-om nemozes uc u kopiju dok u original mozes. Ocita navigaciju ali je vjerovatno crveno pod radio i navigacija bas zbog toga sto ga ne prepoznaje