Ima istine u svemu ovome. Nekada davno sam na forumu visio po cijele dane. Stvarno sam puno toga naucio, vidio i upoznao puno ljudi od kojih sam stekao i nekoliko dugogodisnjih dobrih prijateljstva.
Mislim da su dva razloga zasto se se je sve prebacilo na fejs, jedan je zbog toga sta vise ljudi ne dolaze toliko na forum jer je sve puno dostupnije po netu. Pred 10+ godina kad sam se registrirao na forum nisi kao danas mogao doci do informacija kao danas. Danas upises na google i nades sve. Isto tako ljudi odu zbog toga sta im se napise da ne otvaraju topic za svaki kurac i trolaju forum i oni se nadure i odu ca jer na fejsu mogu sta oce, kako se kome digne pita kako zarulju promijeniti ili slicno. Ali taj fejs je iskljucivo za ljencine i za hvalisanje. Forum je nesto kompletno dugacije i ima potpuno drugi smisao koje nove generacije ne dozivljavaju i nije im bitno. Naravno svi se mi zelimo pohvaliti kad nesto napravimo i cut misljenje, ali nazalost fejs je neka skroz druga dimenzija di ljudi prezentiraju zivot koji bi htjeli imati iako je to sad nebitno.
Nazalost ekipa moderatora admina i ostalih su ljudi koji su se vec ozenili dobili djecu itd i forum i auto je pao udrugi plan. Nazalost nisu tu ekipu zamijenili mladi i ljudi puni zelje za tako necim. Koji je razlog za to, ne znam ali da i meni je zao kad se sjetim kako je to nekada bilo i funkcioniralo.
Iako nisam vise na forumu kao nekada opet dodem skoro svaki dan i bacim oko na dva tri topica koja me zanimaju, ali eto neki dan usao malo u aute i projekte i stari topici su zapusteni tj slike nestale, novih i nema, ako je onda je ono kupio auto, stavio col vece felge i sta vi mislite o chipanju.
Mislim da jos nije kasno, alijepo je doci i prelistati projekte i vidjeti sta se radi.