Ne znam dal je bilo diskusije oko ovoga, ali imam slijedeći problem. Naime kada malo potjeram moj sanduk od passata u višim okretajima, taman da prešaltam u treću il' četvrtu, auto ko da ode u blokadu, zatrza, popale se sve lampice i auto se ugasi. I molim dragoga Boga da ga opet upalim, jer vergla na prazno...onako šuplje, a lampice i dalje svjetle. To mi se dešava sve češće, a prije toga je samo zatrzao i išao tromo, ali se nije gasio. Promijenio sam MAF, začepljen je AGR preko vakum crijeva, promijenjeni su oni ventilčići N75 i onaj drugi (valjda, ako me nisu zajebali kod majstora)...uglavnom nitko nema pojma što mu je. Evo prije petnaest minuta sam se natjeravao jer sam promijenio MAF i tup...ugasio se auto, 15 minuta sam ga pokušavao upaliti, tolko sam ljut da ću ga raspucat u trafostanicu. Pomoć!?!
P.S. Zaboravih napomenuti da mu je Tibor napravio čipi-čips 110@150.