Leni19 Posted June 20, 2023 Posted June 20, 2023 Pozdrav! Dakle imam Passat B8 te razmišljam o ugradnji DYNAUDIO ozvučenja, zna li netko tko to radi te koja bi mogla biti cijena? Unaprijed hvala!
Ivan1902 Posted June 20, 2023 Posted June 20, 2023 Jel imas dynaudio sustav ili ga tek trebaš kupiti? Kada sam se ja interesirao, samo sustav je koštao cca 1200€ pa nadalje, bez ugradnje i kodiranja...Poslano sa mog SM-G988B koristeći Tapatalk
Leni19 Posted June 20, 2023 Author Posted June 20, 2023 Nemam sustav, trebam kupit, kolko sam ja istrazivao nasao sam jedino na allegro stranici, ako ima jos koja da usporedim cijene bi bilo odlicno. Ako se ne varam cijena oko 900-1000 eura te pise da je komplet spreman za ugradnju, tj da ima sve pripadajuce dijelove. Jednostavnije bi bilo kad bi bio netko tko narucuje i ugrađuje da ja nemam muke s tim, no sve opcije su dobrodosle.
pajser Posted July 6, 2023 Posted July 6, 2023 Reklo bi se u narodu, radis razanj a zec je jos u sumi! Najbitniji detalj nisi napisao da si provjerio, da ima unit sa MOST-omSent from my iPhone using Tapatalk
zvonexp Posted August 2, 2023 Posted August 2, 2023 Slagao vec xy puta, komplet sve zvučnike nabaviš i pojačalo.. unit najmanji problem i još šta moraš uzet u obzir da tvoje oplate vrata imaju samo izreze i nemaju nosače za srednje al to se isto lako riješi
Leni19 Posted August 4, 2023 Author Posted August 4, 2023 On 02. 08. 2023. at 9:12, zvonexp said: Slagao vec xy puta, komplet sve zvučnike nabaviš i pojačalo.. unit najmanji problem i još šta moraš uzet u obzir da tvoje oplate vrata imaju samo izreze i nemaju nosače za srednje al to se isto lako riješi Koliko košta takva zezancija? ?
pajser Posted August 4, 2023 Posted August 4, 2023 Puno manje dodje zamjenit postojece papirnate zvucnike nekim od renomiranih proizvodjaca autoakustike, dampirat vrata i ostane jos za cevape. A o kvaliteti zvuka i dugotrajnosti komponenti da ne govorim. Btw, kupis novo sa garancijom naspram nekog kompleta sa otpada Sent from my iPhone using Tapatalk
pajser Posted August 4, 2023 Posted August 4, 2023 Potpuno se slazem. Isto planiram. Jedino je probelm naci damping matrijal. Ali nadke se i to. Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka Imam ja par ploca Dynamat-a, javi se u privatSent from my iPhone using Tapatalk
pajser Posted August 4, 2023 Posted August 4, 2023 Mislim da smo daleko Poslato sa PGT-N19 pomoću TapatokaImam ja veze all arround worldSent from my iPhone using Tapatalk
zvonexp Posted August 7, 2023 Posted August 7, 2023 On 8/4/2023 at 9:34 AM, Leni19 said: Koliko košta takva zezancija? ? cca 1500eur
Recommended Posts