Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted

Pozdrav,

 

Dali se na Tiguana 2021. može povezati mobitel kao npr. android auto, a da ne platim da mi uključe tu uslugu?

Se može to kako zaobići?

Posted
47 minutes ago, pajser said:

Koliko ti traze u ovlastenom?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mislim da je bilo oko 300 eur. Ali više nisam ziher

Posted

Ja licno bez androidauto ne mogu vise zamisliti dalji put. Sve sustinski sto je potrebno sa telefona u voznji je tu. Naravno video, kucanje poruka i slicno nije bezbjedno cak i nelegalno, pa time i ovde izostavljeno.
Ali waze, maps, spotify, tunein, pod prstom da ne diram telefon, po meni jedna od boljih stvari i iskustava u voznji.
Istrazi malo OBD11, imam ga i na golf 7 sam masu slicnih stvari "otkljucao" koje nisu dosle fabricki, naplacuju se kao dodatna oprema, a stvar je da se samo softverski ukljuce.

Sent from my SM-G780G using Tapatalk

×
×
  • Create New...