zlayo83 Posted July 14, 2023 Posted July 14, 2023 Pozdrav, Dali se na Tiguana 2021. može povezati mobitel kao npr. android auto, a da ne platim da mi uključe tu uslugu? Se može to kako zaobići?
pajser Posted July 14, 2023 Posted July 14, 2023 Koliko ti traze u ovlastenom?Sent from my iPhone using Tapatalk
zlayo83 Posted July 14, 2023 Author Posted July 14, 2023 47 minutes ago, pajser said: Koliko ti traze u ovlastenom? Sent from my iPhone using Tapatalk Mislim da je bilo oko 300 eur. Ali više nisam ziher
pajser Posted July 14, 2023 Posted July 14, 2023 Nemas se sta mislit. Na crno ce ti bit jos skupljeSent from my iPhone using Tapatalk
goranagf Posted July 19, 2023 Posted July 19, 2023 Ja licno bez androidauto ne mogu vise zamisliti dalji put. Sve sustinski sto je potrebno sa telefona u voznji je tu. Naravno video, kucanje poruka i slicno nije bezbjedno cak i nelegalno, pa time i ovde izostavljeno.Ali waze, maps, spotify, tunein, pod prstom da ne diram telefon, po meni jedna od boljih stvari i iskustava u voznji.Istrazi malo OBD11, imam ga i na golf 7 sam masu slicnih stvari "otkljucao" koje nisu dosle fabricki, naplacuju se kao dodatna oprema, a stvar je da se samo softverski ukljuce.Sent from my SM-G780G using Tapatalk
Recommended Posts