Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted

Dobio sam od prijatelja Mib 2(jedinicu i ekran) 3G0 035 846 - MIB1 VW Discover Media pa bi zelio zamjeniti sa svojom 5G0 035 846 A pa bi vas molio da me malo uputite sta mi jos treba :hvala unaprijed na odgovorima

Posted

Ekran ,skidanje cp-a,aktivacije i kodiranje/adaptiranje po vozilu. Radim sveto širom HR, imam i ekrana u ponudi


Sent from my iPhone using Tapatalk

Posted

Ne shvaćam.Moze malo polakse.Ja imam mib 1 trenutno u autu a mib 2 sam dobio od prijatelja i zelio bi zamjeniti jedinicu i ekran.

Posted
7 hours ago, PeSti0018 said:

I sve ovo od gore sto pajser kaze moras napraviti da bi funkcioniralo

Pa zna li netko da i objasni kako se to radi?

Posted
Pa zna li netko da i objasni kako se to radi?

Onaj ko zna nece to ovde napisat, jer se bavi time i naplacuje to.


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Like 1
Posted (edited)
11 hours ago, pajser said:


Onaj ko zna nece to ovde napisat, jer se bavi time i naplacuje to.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pa zasto se onda javljate.Koliko ja znam forumi su uvijek sluzili da clanovi pomazu jedan drugom a ne naplacuju.Ti si vjerovatno znao to raditi od rođenja

 

Edited by soto
  • Like 1
Posted

U zlatno doba foruma bili je i puno slobodnog vremena! Danas ga krademo djeci da bi nasli koju minutu za sebe. A vrijeme = novac
Btw,rodjen sam kao i ti,sa vise ociju nego zubiju, ali sam elektroniku naucio sam


Sent from my iPhone using Tapatalk

Posted
16 minutes ago, pajser said:

" ali sam elektroniku naucio sam"


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uz pomoć ljudi sa ovoga foruma

Posted

Netocno, osnove sam naucio u skoli, ostalo naucio radom i razumijevanjem gradiva! Pogledaj mali bolje od kad sam na ovom forumu, a imam 47 godina


Sent from my iPhone using Tapatalk

Posted
8 minutes ago, pajser said:

Netocno, osnove sam naucio u skoli, ostalo naucio radom i razumijevanjem gradiva! Pogledaj mali bolje od kad sam na ovom forumu, a imam 47 godina


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Posted

I znas koliko sam dobio tocnih odgovora,a koji nisu upucivali na javi se i rijesim ti uz placanje? 0 (slovima:nula) !!! Duzan si makar jer cu ti ustedit vrime, mani se foruma, i ne trosi vrime surfajuci ovde, imas sve do u detalj na mnogim “how to for beginners” stranicama i yt


Sent from my iPhone using Tapatalk

Posted

Samo hrabro! Btw, ovde ti je publika jako malobrojna, mrtvo sve


Sent from my iPhone using Tapatalk

Posted (edited)
7 minutes ago, pajser said:

I znas koliko sam dobio tocnih odgovora,a koji nisu upucivali na javi se i rijesim ti uz placanje? 0 (slovima:nula) !!! Duzan si makar emoji482.pngjer cu ti ustedit vrime, mani se foruma, i ne trosi vrime surfajuci ovde, imas sve do u detalj na mnogim “how to for beginners” stranicama i yt


Sent from my iPhone using Tapatalk

A šta misliš zašto onda ne bi on mogao isto kao ti to sam sebi riješit? Ako već mora platit onda mu je bolje da ode kod nekoga tko se time legalno bavi di će moć poslije nekome pokucat na vrata.

Edited by Memphis
×
×
  • Create New...