Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted

Koji brisač da stavim na Boru Variant,gledao sam od Golfa 5 ali je 2cm kraći od originala(,kraći nosač metlice) treba mi pomoć sa kojeg modela VAG pase brisač na Boru 

IMG-0368.pngAero brisac

IMG-0369.webp

 

Posted

Ja sam na svog golfa IV stavija Aero sa golf V, vjerojatno može i na Boru

Poslano sa mog SM-S901B koristeći Tapatalk

Posted

Ne mogu ti pomoć s tim, ali me baš zanima koja je razlika tog aero brisača u usporedbi s običnim. Samo po izgledu ili?

Posted

Mislim da je nosač metlice (ruka) potpuno isti kroz A5 (Golf 5) platformu, razlika je u metlicama

Pa ako hoćeš dužu, možeš uzeti od petice karavana, B6 karavana, Tourana, itd. Na G4 hečbek je idealna od G5 hečbeka, na Sharana odgovara sa Tourana.

Drastično ljepše izgleda pozadi.

  • Like 1
Posted (edited)
On 25. 02. 2024. at 20:40, MateV said:

Ne mogu ti pomoć s tim, ali me baš zanima koja je razlika tog aero brisača u usporedbi s običnim. Samo po izgledu ili?

* Stražnji Bosch Aero brisač od Golfa 5 na Golfa 4

Bolje brisanje jer je metlica Aero naspram obične, bolji izgled u konačnici.

Edited by <TDI>
Posted
2 hours ago, <TDI> said:

* Stražnji Bosch Aero brisač od Golfa 5 na Golfa 4

Bolje brisanje jer je metlica Aero naspram obične, bolji izgled u konačnici.

Malo sam prokopao po forumu i internetu i ispada da su stariji G4 kao moj (neznam točno koje godine su prebacili) imali obične brisače, a noviji G4 i polo 9N su imali prednje aero, a zadnji obični. Sad neznam ako pašu prednji sa G5 na G4 ili mora bit sa novijeg G4.

 

Ovo su moji prednji i zadnji obični:

oPxxVyQ.jpeg

 

ceF4Jyt.jpeg

Posted

Modeli G4 2002> su prešli na prednje Aero brisače, stražnji su ostali stari obični, a ako želiš prednje Aero, skini sa novijeg modela G4 i vozi.

Posted

Kod mene su ti Aero prednji, zamijenjeni su još dok je bio u Njemačkoj.

 

Neuporediva je razlika u izgledu. Skoro da se ne vide iz sjedećeg položaja u autu. Dok su oni obični užasni i baš nisu aerodinamični.

 

 

 

 

Posted
1 hour ago, MateV said:

Malo sam prokopao po forumu i internetu i ispada da su stariji G4 kao moj (neznam točno koje godine su prebacili) imali obične brisače, a noviji G4 i polo 9N su imali prednje aero, a zadnji obični. Sad neznam ako pašu prednji sa G5 na G4 ili mora bit sa novijeg G4.

 

Ovo su moji prednji i zadnji obični:

oPxxVyQ.jpeg

 

ceF4Jyt.jpeg

Ovako izgledaju Aero kod mene, taman su podvučeni u visini haube pa se skoro ni ne vide, puno bolje izgledaju nego obični i bolji su.

01_dsc_0058hqfo7.jpg

dsc_0001hvfjv.jpg

dsc_00582anf4h.jpg

×
×
  • Create New...