bundyboy Posted September 8, 2025 Posted September 8, 2025 Pozdrav, imam jedan ključ, pa me zanima koja je postupak za izradu još jednog ključa ? odnosno dali se postojeći ključ može klonirati, ako da - kako ? odnosno dali za golf 3 ključ ima čip ? hvala
MateV Posted September 9, 2025 Posted September 9, 2025 Mislim da na trojki to ovisi o godištu. Navodno od '95-e na novije svi imaju čipirani ključ. Ranija godišta su upitna. Najjednostavnije ćeš znat ako se sa vcds-om pokušaš spojit na modul 25 - Immobilizer. Ovdje ti je malo opisano o dodavanju novog ključa: Immobilizer - Ross-Tech Wiki Ali ti stari immo sustavi su toliko jednostavni da mislim da će ti ključar moć duplicirat immo čip iz tvog ključa na novi immo čip i da oba rade bez kodiranja ičega na autu. Nareže ga i gotovo. 1
bundyboy Posted September 10, 2025 Author Posted September 10, 2025 znači ako ne mogu ući u Immobilizer, onda imam ključ bez čipa ?
Recommended Posts