Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted

Pozdrav,imam problem sa golfom,točnije sa paljenjem. Bio je spojen na dijagnostiku i izbacivali je grešku senzora radilice motora. Danas sam je zamjenio međutim auto krene da upali i odma se ugasi osim ako dodam gas. Kad se doda gasa ostane Radit ali trokira,čuje se pucketanje i dosta dimi. Zanima me šta bi moglo biti… 

×
×
  • Create New...