mrax666 Posted December 21, 2025 Posted December 21, 2025 Pozdrav majstori..pitanje u vezi mijenjaca od caddy-a 2.0 sdi 2007g Naime mijenjac od caddya se zdrobio,e sad moje pitanje..dali paše mijenjac od golfa 5 ili škode octavie 1.9 tdi na 2.0 sdi motor? Hvala Vam
AUTOFREAK Posted February 11 Posted February 11 Paše al će imat duge brzine pa to sdi neće bas obožavat a pogotovo u kediju...
Recommended Posts