Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted

Jel ima kakva metoda da na duju stavim neke bolje mlaznice. Kod mene doslovno pisaju i bas je uzasno.

Posted

Ova zadnja je od G4 ni ja nisam primjetio da baca kao prasinu vise mi ide na mlaz,da li neko zna mogu li neke zamjenske da se stave da to bude urednije.

A za duju ne znam kolega mozda se neko javi ko to bolje zna.

Posted (edited)

Da li se moze mjenjati zadnja mlaznica jer se moja nakupila prasine i ne radi vise,vidim da se ima kupiti e sada kako to zamjeniti ili mora se kupiti novi komplet.

Na nekim forumima sam nasao da se to moze mjenjati ali to je sve na ruskom pa ne znam sta sve pise.

I jos nesto imali negdje da se nabavi ova kniga sa slike.

953414u-960.jpg

58276_x800.jpg58277_x800.jpge6c4eu-960.jpg

Edited by VWTDI
Posted

da li odgovara zadnji most od bilo kojeg golfa na golf 3 gti?

Golf 2, Corrado, mislim i Passat tog godista, razlika je u sirini mosta

 

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

Posted

 

Nozda su ti samo zacepljene ili je pumpa oslabila

 

Probaj ih ocistit

 

Ne znam dali na duji moraju ici kao mlaz ili siroka prasina?

Cistio ih davno no imam osjecaj kao da je motoric slab ili nesto. Nemam pojma. Kad sjednem u g4 razlika velika

Posted

Ne znam dali na duji moraju ici kao mlaz ili siroka prasina?

Cistio ih davno no imam osjecaj kao da je motoric slab ili nesto. Nemam pojma. Kad sjednem u g4 razlika velika

 

Na g2 idu 2 mlaza iz svake.

 

Stavi motoric od g4 ;)

  • 4 weeks later...
Posted

A gle, jedan tip je upasao od E46 zadnje farove na E36, malo brusilice, MIG i kita, da vidis kako ide gore :D

 

Meni je najjaci onaj, da li pase od karavana trojke bunker na obicnu trojku

 

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

Posted

A gle, jedan tip je upasao od E46 zadnje farove na E36, malo brusilice, MIG i kita, da vidis kako ide gore :D

 

Meni je najjaci onaj, da li pase od karavana trojke bunker na obicnu trojku

 

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

Ako ovaj ovo upase triba mu poklonit auto kakvo dobro
Posted

Amer, zašto si dao izbrisati temu?
Nisi imao link za komentare koliko vidim ali bilo je zanimljivih detalja za pogledati i taman se navuko a ti "zarva" ili ti zatvorio. :)

×
×
  • Create New...