T0mB1ll Posted October 14, 2010 Posted October 14, 2010 na trećem videu, 2:07, vento na parabolkama.. kakva kola
Damijan Posted October 14, 2010 Posted October 14, 2010 Lajkam ovaj garaža party!!! A gdje se on održava!?
oglascado Posted October 15, 2010 Posted October 15, 2010 A gdje se on održava!? google is your friend
Damijan Posted October 15, 2010 Posted October 15, 2010 ^^^ A nije bilo lakše napisat!? Mislim čemu onda forum, kad postoji google!?
oglascado Posted October 15, 2010 Posted October 15, 2010 ^^^ A nije bilo lakše napisat!? Mislim čemu onda forum, kad postoji google!? Nisan ni ja zna di se održava Da ne čekam odgovor utipka san u google i sve saznao šta me zanimalo Ti čekaj da ti netko odgovori pozz
Damijan Posted October 15, 2010 Posted October 15, 2010 ^^^ Ako si mislio na ovaj garage party, on se održava u Austriji, točnije Linz u Plus City trgovačkom centru, jedino nisam saznao kad se održava!? A evo i malo slika od tamo, odličnih auta ima ; http://www.flickr.com/photos/whatwouldtylerdo/page2/ Hvala kolegi rrocado, jer da me nije uputio na google, ovih slika ne bi bilo!
Spidey Posted October 15, 2010 Posted October 15, 2010 Odlicne slike.. Ja sam mislio ti pitas za Wagenwerks
dalibor Posted October 16, 2010 Posted October 16, 2010 druge godine smo tamo... Ticket dogovoren... NOW kakva ulaznica o cemu ti pricas?
tonac Posted October 17, 2010 Posted October 17, 2010 kakva ulaznica o cemu ti pricas? kpk mi je rekao da se plaćalo 15€ po autu + nešto po osobi (ak se dobro sjećam) ako se dolazi kak sam mu objasnio da će se sve riješiti.... ja sam zainteresiran da se ide... tak da...dr. god računam na to...
dalibor Posted October 17, 2010 Posted October 17, 2010 kpk mi je rekao da se plaćalo 15€ po autu + nešto po osobi (ak se dobro sjećam) ako se dolazi kak sam mu objasnio da će se sve riješiti.... ja sam zainteresiran da se ide... tak da...dr. god računam na to... za auta 15€ a posjetitelji neznam jel sam uso kao suvozac, ja sam bio vec Neues Parkhaus Plus, City/Pasching kod Linza bilo sredinom 7.mjeseca ako se nevaram
Damijan Posted October 17, 2010 Posted October 17, 2010 Ima nas još koji bi išli, pa kad bude, javite!
dino46 Posted October 17, 2010 Posted October 17, 2010 OEM Plush commercial stavit cu jos ovaj video ovdije i pricekati administratore da mi odgovore dali se smiju ovdije stavljati ovakvi videi ili moraju biti striktno wagenwerksovi??? ako se nesmiju neka se onda ovaj topic preimenuje ili dali da otvorim novi topic... hvala
tomica88 Posted May 4, 2011 Posted May 4, 2011 tek su narudžbe u tijeku...ko zna kad bude bilo uploadano čekam da spuste cijenu jer me majica ne zanima pa ću onda uzeti
tonac Posted May 4, 2011 Posted May 4, 2011 na koju foru ak je DVD Release Date: June 2011? pda... tek u 6. mj ga dobim... ... jer sam ga već naručil... ionak majca bi me koštala bar 150 kn... dakle 100kn dvd nije puno
tomica88 Posted May 4, 2011 Posted May 4, 2011 kolko te sveukupno ispadne sa poštarinom?i jel mogu ovi naši još nekakvu carinu na to lupiti?
tonac Posted May 4, 2011 Posted May 4, 2011 kolko te sveukupno ispadne sa poštarinom?i jel mogu ovi naši još nekakvu carinu na to lupiti? 280kn carinu? hm... dogovorit ću se da bude gift...
Dario_7R Posted May 5, 2011 Posted May 5, 2011 (edited) preorder placed PS: prolazi bez carine,barem je meni doslo prosle godine Edited May 5, 2011 by Dario_ED30
tonac Posted May 5, 2011 Posted May 5, 2011 PS: prolazi bez carine,barem je meni doslo prosle godine super onda...
Recommended Posts