Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

  • Replies 254
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted
^^^ A nije bilo lakše napisat!? Mislim čemu onda forum, kad postoji google!?

Nisan ni ja zna di se održava

Da ne čekam odgovor utipka san u google i sve saznao šta me zanimalo

Ti čekaj da ti netko odgovori

pozz

Posted
kakva ulaznica o cemu ti pricas?

 

 

kpk mi je rekao da se plaćalo 15€ po autu + nešto po osobi (ak se dobro sjećam)

 

ako se dolazi kak sam mu objasnio da će se sve riješiti.... ja sam zainteresiran da se ide... tak da...dr. god računam na to...

Posted
kpk mi je rekao da se plaćalo 15€ po autu + nešto po osobi (ak se dobro sjećam)

 

ako se dolazi kak sam mu objasnio da će se sve riješiti.... ja sam zainteresiran da se ide... tak da...dr. god računam na to...

 

 

za auta 15€ a posjetitelji neznam jel sam uso kao suvozac,

 

ja sam bio vec Neues Parkhaus Plus, City/Pasching kod Linza bilo sredinom 7.mjeseca ako se nevaram

Posted

OEM Plush commercial

 

stavit cu jos ovaj video ovdije i pricekati administratore da mi odgovore dali se smiju ovdije stavljati ovakvi videi ili moraju biti striktno wagenwerksovi???

ako se nesmiju neka se onda ovaj topic preimenuje ili dali da otvorim novi topic...

hvala

  • 6 months later...
Posted

tek su narudžbe u tijeku...ko zna kad bude bilo uploadano

 

čekam da spuste cijenu jer me majica ne zanima pa ću onda uzeti

Posted
na koju foru ak je DVD Release Date: June 2011?

 

 

pda... tek u 6. mj ga dobim... :)...

 

jer sam ga već naručil... ionak majca bi me koštala bar 150 kn... dakle 100kn dvd nije puno

Posted
kolko te sveukupno ispadne sa poštarinom?i jel mogu ovi naši još nekakvu carinu na to lupiti?

 

280kn

 

carinu?

 

hm... dogovorit ću se da bude gift...;)

Posted (edited)

preorder placed :fakjea

 

 

 

PS: prolazi bez carine,barem je meni doslo prosle godine

Edited by Dario_ED30
Posted
PS: prolazi bez carine,barem je meni doslo prosle godine

 

super onda...


×
×
  • Create New...