MarinoL Posted April 6, 2009 Posted April 6, 2009 (edited) Za ljubav moje drage kupio sam karavana i to ne bilo kakvog . Po njenoj želji morao je bit Passat karavan, a po mojoj cijela konjica ispod haube. Passat je 2002 god model 3bg ili B 5.5, motor V6 30V sa 4motion pogonom i 194 ks . Od opreme ima električni paket ( osim siceva), koža sa kombinacijom alkantare, Climatronic, ABS, servo i ostala pomagala. Evo da ne duljim slike govore svoje. Lani u 10 mj. ugledan u jednoj auto kući i ljubav je rođena. Nakon skoro 6 mj. napokon došao u naše ruke. Malo unutrašnjosti. Za bolje držanje 4motion. Felge 17 cola i još koji dan zimske gume. The best of I mali detalj koji sam odmah promijenio. Noćno osvjetljenje. Za sada je dovoljno. http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=24408 Edited April 6, 2009 by MarinoL
MarinoL Posted February 21, 2010 Author Posted February 21, 2010 (edited) Evo da malo osvježim topic. Nabavljen je jedan mali detalj oku ugodan. Evo kako se uklopilo u masku. Komentari http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=24408 Edited February 21, 2010 by MarinoL
MarinoL Posted April 30, 2010 Author Posted April 30, 2010 Evo malo da osvježim topic. Kupljene su felge 8x18 replike Audi 332 D. Pošto su mi zadnji diskovi pri kraju uzeo sam od Open Parts. Komentari http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....8&hl=passat
MarinoL Posted May 31, 2010 Author Posted May 31, 2010 Eto kupljene su i gume,pa uskoro sljedi montaža na felge i na auto napokon. Za sada toliko. Komentari http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....c=24408&hl=
MarinoL Posted June 27, 2010 Author Posted June 27, 2010 Evo napokon našao vremena i montirao felge i gume na auto. Odmah sam i napravio servis, ali nisam promjenio zadnje diskove jer su krivi naručeni. Evo par slika: Toliko za sada. Komentari http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....c=24408&hl=
MarinoL Posted October 15, 2010 Author Posted October 15, 2010 Za zimu sam sredio oem 17-ice. Felge su farbane izunutra u grafitnu boju,a izvana u vw B5S boju. Evo par slika. Sad slijedi montaža zimskih guma i za cca mjesec dana to sve skupa montirat na auto. Komentari. http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=24408
MarinoL Posted March 12, 2011 Author Posted March 12, 2011 (edited) Evo mene malo sa novostima. Pošto nam INA i Jaca svakodnevno poskupljuju gorivo odlučio sam se ubacit plin u Passata. Evo par slika. Kontrola Punjenje I par slika za kraj Toliko za sada od mene. Komentari http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....c=24408&hl= Edited March 12, 2011 by MarinoL
MarinoL Posted March 20, 2011 Author Posted March 20, 2011 Pošto me već dosta dugo muči zamagljeno desno stop svjetlo danas sam odlučio pokušat to sredit. Iz njega sam uspio iscjedit cca 0,5 dcl vode i našao sam uzrok eventualnom propuštanju. Kako nisam uspio posušit ostatak napravio sam malenu rupicu sa donje strane. Silikonirao di se odvojila plastika. Nabavio još jedan originalni ključ. Toliko od mene. Komentari http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....c=24408&hl=
Recommended Posts