VEDRAN_vw_bj Posted March 25, 2014 Posted March 25, 2014 Ne znam detalje, ali kombi ima papire, stoji tak skoro dvadesetak godina i deda ga naravno neće prodat. Služi kao pokretno skladište.
dzinn16v Posted March 26, 2014 Posted March 26, 2014 Eto vidis,ljudi ih bacaju a kod nas kostaju do Boga
Wild child Posted May 1, 2014 Posted May 1, 2014 Pirelli 14"... nista posebnoga... Onda bar poklopce i daj ih meni!!!
Wild child Posted May 4, 2014 Posted May 4, 2014 Sve 4 pirellice s 3 poklopca 400 kuna, nedavno u splitu Sad mi to kažeš!!!
sablac Posted May 5, 2014 Posted May 5, 2014 imam ja dvi ako trebas, nemam poklopce... kazi cenu moze na pp
jopa_vr6 Posted July 5, 2014 Posted July 5, 2014 kod mene blizu kuce..prije nekih 2godine..stajale su dvije bube.jedna 1303 zelena sa full krom lajsnama branicima svime,poklopci felgi.. a druga je bila bijela,rastavljena iznutra bez mozora,al nazad nije bila sajba iz komada nego ono dvije sajbe.. skuzit ce ovi sto se kuze malo vise nego.ja u te oldije.. uglavnom..lik je trwzio 5000kn za obje.. rekao mi je da ga niko nije pitao za njih 2mj..i zavrsile su obje u ciosu :/ tad nisam ni znao koliko vrijedi..
Recommended Posts