Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Posted

Ne znam detalje, ali kombi ima papire, stoji tak

skoro dvadesetak godina i deda ga naravno neće

prodat. Služi kao pokretno skladište.

  • 1 month later...
Posted

imam ja dvi ako trebas, nemam poklopce...

kazi cenu moze na pp

Posted (edited)

Edited by Beli
  • 1 month later...
Posted

kod mene blizu kuce..prije nekih 2godine..stajale su dvije bube.jedna 1303 zelena sa full krom lajsnama branicima svime,poklopci felgi.. a druga je bila bijela,rastavljena iznutra bez mozora,al nazad nije bila sajba iz komada nego ono dvije sajbe.. skuzit ce ovi sto se kuze malo vise nego.ja u te oldije.. uglavnom..lik je trwzio 5000kn za obje.. rekao mi je da ga niko nije pitao za njih 2mj..i zavrsile su obje u ciosu :/ tad nisam ni znao koliko vrijedi..


×
×
  • Create New...