Doktor Posted July 7, 2014 Posted July 7, 2014 (edited) kod mene blizu kuce..prije nekih 2godine..stajale su dvije bube.jedna 1303 zelena sa full krom lajsnama branicima svime,poklopci felgi.. a druga je bila bijela,rastavljena iznutra bez mozora,al nazad nije bila sajba iz komada nego ono dvije sajbe.. skuzit ce ovi sto se kuze malo vise nego.ja u te oldije.. uglavnom..lik je trwzio 5000kn za obje.. rekao mi je da ga niko nije pitao za njih 2mj..i zavrsile su obje u ciosu :/ tad nisam ni znao koliko vrijedi.. Dvije šajbe otraga ne znaći da je lik imao real-deal split bubu ilitiga brezelfenstera (perec). Ipak, sama pomisao da je moguće mi diže preostalu kosu na glavi... To bi bilo ovo: Edited July 7, 2014 by Doktor
jopa_vr6 Posted July 7, 2014 Posted July 7, 2014 (edited) bila je ista ovakva samo bijela http://www.oldbug.com/good.jpg Edited July 7, 2014 by jopa_vr6
sven Posted July 8, 2014 Posted July 8, 2014 koja je posebnost te bube sa ta dva zadnja prozora ? znam da je to neka ful stara i uvijek su u hitlerskim filmovima te bube ali daj nek netko napise koju o tome..zanima me
vwrudi Posted July 8, 2014 Posted July 8, 2014 (edited) Motor 1100 ccm,25 ks. proizvodila se je od 1938-1945 i od 1945-1953. Pod ondasnjim imenom kdfwagen.... Edited July 8, 2014 by vwrudi
vrvoje_sb Posted July 10, 2014 Posted July 10, 2014 ovo je ono što svi traže, relativno rečeno barn find, više kao field find http://www.vwvortex.com/news/find-of-the-day/find-of-the-day-massive-volkswagen-auction-in-south-carolina/
Doktor Posted July 11, 2014 Posted July 11, 2014 Među buba entuzijastima se dva prozora smatraju ultimativnim...nema većeg coolnes faktora od toga. Meni osobno split buba nije najdraži model, ali je vrlo cool. Da ju i imam, to definitivno nebi bio auto za svaki dan, ako ništa drugo, onda zbog nedostataka sinhrona u getribi, moraš dvaput stiskat kuplung ko' kamiondžija... Sa modelima od '53-'57 (ovalke) to nije problem, nema sinhrona na prvoj brzini, ali ostale imaju. Slično kao kod Fiće, ako se ne varam.
Doktor Posted July 12, 2014 Posted July 12, 2014 Rudi, nisam te odavno sreo, pa predlažem da svoje dupe dovučeš na Bled. Jel šarafiš po 1302-ojci ?
vwrudi Posted July 13, 2014 Posted July 13, 2014 Nadam se da se vidimo gore na lesceu. Ma sarafam klinac po 1302jci... to je staro zeljezo
Doktor Posted July 15, 2014 Posted July 15, 2014 (edited) Nije baš zapušten vw, ali je cool: Edited July 15, 2014 by Doktor
Pantic Posted July 21, 2014 Posted July 21, 2014 nije VW ali ne znam u koji topic bi ga stavio... audi s6 avant
AUTOFREAK Posted July 21, 2014 Posted July 21, 2014 i mene zanima.. hihiii... Hebennn Evo jedan svježi ... mk1 cabrio KR
Pantic Posted July 21, 2014 Posted July 21, 2014 nalazi se u orlecu (jedno selo na cresu). prekjučer sam ga pronašao parkiranog u nekakvom "dvorištu" jer zadnji put kada sam ga bio vidio, a to je bilo čini mi se prije 2-3 godine je stajao uz cestu. a ja cijelo vrijeme mislio da je prodan od tada...
sven Posted July 22, 2014 Posted July 22, 2014 na tim otocima ima bas tog skrivenog blaga. netko nekada kupi nesto, zabije auto u neku njivu i tamo stoji. nitko nezna za njega niti ide na te otoke..
spuco Posted July 22, 2014 Posted July 22, 2014 a di je cabrio? sta nije PL .. (usisna) cabrijo je u njega u garazi na suhome
dzinn16v Posted July 22, 2014 Posted July 22, 2014 (edited) a di je cabrio? sta nije PL .. (usisna) Nisu svi KR imali 50mm usis...a ovaj kec je KR vidi se po "ajnspric glavi" Edited July 22, 2014 by dzinn16v
AUTOFREAK Posted July 22, 2014 Posted July 22, 2014 Je moj je i evo polako al sigurno ide na barn style :/
klikiTDI Posted September 5, 2014 Posted September 5, 2014 Evo napisao sam si na To-do listic za sljedeci posjet! Evo to cu ti za Corrada donjet Btw ako tko ima jos ovakvih i slicnih zelja neka se javi. Stvari ovdje nisu astronomski skupe a ti kojekakvi mali djelici se uvijek daju naci. Petre... Lupo 8.0 W16 ? Neki solarni siber ili sta vec... plaćem :plac
Sonny11kr Posted October 2, 2014 Posted October 2, 2014 ovaj mi ne dijeluje zapušten jer moj auto zna gore izgledat ak je u radioni i ak stari šlajfa auto
spoky Posted October 2, 2014 Posted October 2, 2014 Caddy mk1 u Zagrebu, stoji dosta dugo, neznam jel talijan il amerikanac...
Recommended Posts