oglascado Posted February 24, 2016 Posted February 24, 2016 Ovakav je bia moj prvi auto Pa nek bude i njegov
Petar_im Posted February 25, 2016 Posted February 25, 2016 Ja Vicu i Marka neću moć pogledati u oči ako Slaven ne organizira LL
oglascado Posted February 26, 2016 Posted February 26, 2016 Ja Vicu i Marka neću moć pogledati u oči ako Slaven ne organizira LL Ja san spreman
G2 LTD Posted March 7, 2016 Posted March 7, 2016 Syncro 1.8T+ Napusten preko 5 godina Sta nije bolje dijelove prodati nego ga napustiti. Ne znam koji ekstreman razlog nebi to dozvolio
oglascado Posted February 8, 2017 Posted February 8, 2017 Sutra u presu, kunu kilo Dosle su i trice pod 'stari' vw
nebojsaGtd Posted February 19, 2017 Posted February 19, 2017 (edited) Uuuuu dobar kec. Dajte mi ga vamo Kolega s foruma je l.ti imas onog zlatnog keca i nekad imao.zlatnu duju ako sam.dobro bio upratio na vw rs? U zlatnoj duji sad abf prodaje se meni se cini.u grupi da sam vidio od vwcc sorry na offtopicu Sent from my SM-G900P using Tapatalk Edited February 19, 2017 by nebojsaGtd
oglascado Posted May 7, 2018 Posted May 7, 2018 Ovo je nedovrseni vrtic Koji nece dovrsit nikad Nasa posla Neman ja garazu Sve na livadi
oglascado Posted September 18, 2018 Posted September 18, 2018 I nije na prodaju Pali-vozi Sluzi za u masline / polje Ako ima di koji,kupujem
Recommended Posts