Guest Posted April 12, 2005 Posted April 12, 2005 Bok ne mogu postaviti oglas na djelu foruma gdje se oni stavljaju.
Guest vr6girl Posted April 12, 2005 Posted April 12, 2005 Možeš otvorit topiv pod rubricom Offtopic,pa tamo predaj oglas.Webmaster je do daljnjeg na godišnjem pa zato ne rade oglasi.. :-)
Recommended Posts