sandy_mo Posted October 15, 2009 Posted October 15, 2009 (edited) Pozdrav! Da parkiram novo vozilo u garazu, tek je kupljen. Vw Scirocco '89. god 1.8, limarija mu je dosta dobra, oko unutrasnjosti ima malo posla, tragam za nekim dijelovima, fali mi sajba, desni zmigavac, i staklo od lijevog retrovizora, i rucica za rucni siber. par slicica za sad... u planu su radovi oko auta, prvo cu se pozabaviti oko toga da se auto dovede u serijsko stanje, potom ide spustanje i na njega za pocetak idu felge sa Corrada OEM, ove sto su na njemu cu vjerovatno polirati ili prodavati. Uskoro update sa slikama Komentari ovdje: http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=30028 Edited October 16, 2009 by pikzibner
sandy_mo Posted October 15, 2009 Author Posted October 15, 2009 Danas sam se malo igrao u PS sa autom Felge ove imam, a mislim da ce druge ic kad ih nadjem, nadam se da vam se svidja Komentari: http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=30028
sandy_mo Posted October 17, 2009 Author Posted October 17, 2009 (edited) Ajmo dalje... Juce smo malo povrsinski oprali auto, malo je pohladno za radit vani, pa je to samo brzinski.. prtljazni prostor je bio katastrofa prljav, nema cega nije bilo nazad, od dijelova starih felgi, do makarona ccc, cak je bio i pornic na dvdu hahahahahha... da ne duljim evo slike i za sad toliko, internet mi je spor katastrofa... probat cu jos jednom uploadovat slike od danas pa cu stavit, ako nista onda cu ih stavit sutra, ugl. danas su stavljene felge od Corrada, ubacen neki kasetas da ima nesto, i dva zvucnika su promjenjena. Komentari: http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=30028 Edited October 17, 2009 by sandy_mo
sandy_mo Posted October 19, 2009 Author Posted October 19, 2009 Da nastavim sa slikama, dakle oprano auto slike unutrasnjosti, unutrasnjost je u dosta losem stanju, ovaj ili iduci tjedan ide komplet presvlacenje unutrasnjosti, nebo, sicevi prednji zadnji, i vrata: motor nakon pranja: danas je na motoru zamjenjen dihtung dekla, tu je malo ulje pustalo, nadam se da nece vise dakle danas je bio kod mehanicara, kao sto sam rekao promjenjen je dihtung, zadnje pakne i kocioni cilindri, sajla je pukla kad sam rucnu potegao pa je i ona zamjenjena, auto je stvarno cisto odozdo nema mrve hrdje... evo jedna slika sa prijasnjim felgama stavljene su ove corradove, fino mu leze samo mora u pod auto takodje je ubacena muzika, stavljen neki Kenwoodov kasetas i dva zvucnika su zamijenjena, to je sve privremeno ovaj tjedan je u planu da se rade komplet tapacirunzi.. do tada Pozdrav ! Komentari: http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=30028
sandy_mo Posted October 26, 2009 Author Posted October 26, 2009 Da osvijezim malo... Danas je auto dosao kuci opet.. bio je kod majstora, letva volana je malo podmazana, i jos neke sitnice ovaj tjedan bi trebale sajba i registracija biti rijesene... Nadam se da ce uskoro biti potpuno spreman za ceste pa cemo se onda navozati sutra ce se neke sitnice raditi, bit ce slike stavljene.. Komentari dobrodosli : http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=30028
sandy_mo Posted October 27, 2009 Author Posted October 27, 2009 Danas malo oprano auto.. nisam stigao radit neke stvari, al oprana je unutrasnjost malo, itd... Evo par slicica auta Unutrasnjost: e sad mi treba vas savjet, dali da poliram felge onaj proces da sa brusnim papirom ili da rabim neku pastu, mislim da je smamo lak ostecen, a ovo crno bi ofarbao nanovo odlucio sam ove zadrzat tokom zime na autu a za proljece tragam za necim finim Komentari i savjeti: http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=30028
sandy_mo Posted November 3, 2009 Author Posted November 3, 2009 Da nastavimo dalje... Ovaj vikend sam isao sa starim u soping hehe kupovali smo sve i svasta za auto, kad smo dosli kuci pocelo se sa radovima; -kupljene kapice za ventile posto nije nijedna bila na autu -kupljeni i namontirani tapacirunzi u gepeku: prije sada zmigavac napokon nadjen i kupljen onda sam odlucio srediti masku ovako je dosla na autu radovi znak ismirglan treba ga samo jos bezbojnim lakom preci maska na autu ja sam prezadovoljan kako je ispala rucica sibera je takodje falila i to smo nasli i namontirali, a onda se pojavio novi problem, siber nije radio kako treba pa je promjenjen mehanizam i sad radi ofarbano je i deklo motora posto je lose izgledalo uradio sam ovako, meni se svidja ofarbana su i klijesta u crveno, a to izgleda ovako: -ovaj tjedan ide tapaciranje i vjerovatno zamjena sajbe pa se nadam da ce potom napokon i registracija auta. Slobodno prokomentirajte http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=30028
sandy_mo Posted November 7, 2009 Author Posted November 7, 2009 Jutros se radilo :icon_smile: izvadjena komplet unutrasnjost i odvezena na tapaciranje trebalo bi da sicevi budu ova kombinacija znaci koza ce biti samo na zadnjoj strani i ispod sica, kao sto vec dode orginal a na bubrezima ce biti crni stoff a na sredinu ove kockice, ova kombinacija je izabrana jer je dosta u stilu 80-ih tako da pase uz auto :icon_smile: :icon_wink: Komentari su dobro dosli na link http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=30028
sandy_mo Posted November 10, 2009 Author Posted November 10, 2009 Eh evo update sa slikama.. dok su se cekali sicevi radilo se oko auta neke sitnice su sredjene zamijenjena samo jedna tapeta na stoku, drugu nisam uspio skinut jer je fen riknuo, pa cu to uskoro srediti prije sad Sicevi su bili sroz losi na autu, odabrana je ova meni zanimljiva kombinacija za siceve.. prednji vozacev klupa zadnja u izradi i finalni proizvod koza odzada je ostavljena orginal jer je malo rec dobro ocuvana, pa cu je samo premazati nekom kremom za kozu i to je to a uskoro ce vjerovatno slijedit ugradjivanje muzike, trenutno su u autu samo dva zvucnika.. doc ce svasta nesto izmedju svega ovo Komentari : http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=30028
sandy_mo Posted November 10, 2009 Author Posted November 10, 2009 -Imam jedno pitanje, interesuje me pase li letva od Golfa Mk2 na Scirocca, podvozje je komplet kao kod Golfa Mk1, znaci od njega pase, a interesuje me moze li od Mk2 jer dosta je tezak na volanu vjerovatno ce se mjenjati letva i isao bi servo na auto. Odgovori i savjeti: http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=30028
sandy_mo Posted November 13, 2009 Author Posted November 13, 2009 Idemo dalje Uradjeno je nebo, nije lose, al moglo je bolje Slike kakvo je bilo: Inace da nije bilo ovih par parnica nebi se to moralo ni raditi, ali eto kako je ocuvano bilo moralo se raditi Sinoc je auto doslo od tapetara a evo slike kako to izgleda danas ... i evo par slika malo izvana auta Komentari: http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=30028
sandy_mo Posted November 14, 2009 Author Posted November 14, 2009 Ovdje nema stajanja samo se radi idemo dalje.. danas opet bio soping kupljena sajba i namontirana, kupljena lajsna koja mi je falila moram je sutra smamo prespricati mat crnim sprejem, jos se ceka da se siber odradi ovaj kad mi je radio krovni tapacirung nesto je zajebao pa ce valjda sutra biti finis i da se nabaci i ono platno na siber... Ugl stara sajba je par dana cucala ovako na autu napola skinuta jer smo je morali skinuti kad su radjeni tapacirunzi Ugl. danas namontirana nova i ja happy Takodje su uradjeni i bocni tapacirunzi tj. samo je ovo platno promjenjeno kako izgleda na vratima nemam sliku jer sam zaboravio slikati.. sutra slika... ja sam stvarno zadovoljan a to je najvaznije, valjda heh ! Lagano se preslo na ugradnju muzike, nadam se da ce uskoro biti gotov i taj dio sutra ce slicice Komentari dobrodosli: http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=30028
sandy_mo Posted November 15, 2009 Author Posted November 15, 2009 Dakle ovako, kad je kupljeno auto nije mi radio siber, ugl. to je sredjeno promjenjen je mehanizam i sve je super radilo sve dok auto nije otislo da se radi nebo kod tapetara tada je ovaj nesto zaje*ao i siber vise ne radi kako treba. Siber ima dva polozaja tj. moze na kant, od obicnog je razlika samo u vodilicama. Zanima me zna li tko od cega pase taj siber jos, od cega bi mogao mehanizam prebaciti. Koliko sam upoznatpase od Passata Mk1 i od Audi 90, al sve je to rijetko, pa ako ko ima neku info ili neki prijedlog neka napise
sandy_mo Posted November 21, 2009 Author Posted November 21, 2009 Ajmo dalje Danas bio fin dan pa smo ga iskoristili kako treba Na rucici od rucne kocnice je boja nekakva izblijedila i korozija ju je uhvatila pa smo to sredili Jutros stari uzeo nekakvu muziku mp3 Sony, meni se nesvidja tako da cu se vjerovatno mjenjat sa starom za muziku i to cu sa starom zamijeniti pa ce onda slike doc takodje su uzeta i dva zvucnika al i dalje je zvuk slab... tako da moram nes opet skontat. Nadjena je lajsna koja je duugo falila, nadjena je na Sciroccu koji je totalku dozivio i razbijen je blatobran lijevi lajsna je bila upitna fino je sjela malo sam je ismirglao i super je, sad je ko nova Uradjene su jos neke sitnice: sredjena pepeljara, zamjenjene zabice na farovima, i td.... Sutra oko 2 idemo na pistu da vidimo kako ide ovo chudo ako ko ima slobodnog vremena neka dodje slobodno ugl. sutra ce biti jos slika i koji video Komentari: http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=30028
sandy_mo Posted December 9, 2009 Author Posted December 9, 2009 Da malo dignemo temu Radi se malo oko mehanike u Sarajevu, vjerovatno ce biti i servo ugradjen, da ne duljim evo par slika Uskoro update sa jos slicica i td. Komentari: http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=30028
sandy_mo Posted December 16, 2009 Author Posted December 16, 2009 Radjeno malo na upravljanju, podmazana malo letva i jos neke sitnice (vec sam prije stavio slike) ugl. vjerovatno ce morat ic servo volan na njega Stavljene sve cetri nove gume, i veceras kupljena dva zvucnika Busili smo policu da ih ugradimo meni nesto zao police al et sta cu joj ja, a nie tesko nac drugu jedino me to tjesi hehh Zvuk je drama, zvucnici su extra jos samo moram rijesit nesto u prednjim vratima, morat cu nac neko pametno rijesenje. Toliko za sad Komentari: http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=30028
sandy_mo Posted January 30, 2010 Author Posted January 30, 2010 (edited) Stigao je novi detaljcic Komentari: http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=30028 Edited January 30, 2010 by sandy_mo
sandy_mo Posted March 21, 2010 Author Posted March 21, 2010 Evo jedan mali bump nadjena polica koja je od pocetka falila ovaj lijevi dio na slici fali jos jedna koja pokriva osigurace tamo nadam se da cu i to nac Danas zamjenjen sat posto nije radio od obrtaja sat kazaljka malo poludila, i stari sat je lagao 20 km/h vise ovaj sad je uredu sve radi kako treba vracene stare al. felge na njega i trenutno izgleda ovako iduce sto ce se raditi je zamjena tepiha jer je ovaj malo poderan, tako je doslo kad je kupljeno auto, radit ce se branici u mat crno, toliko za sada, do iduceg puta pozdrav
sandy_mo Posted March 24, 2010 Author Posted March 24, 2010 Novi update, sredjena sina od branika naprijed bila je malo kriva i to je bolo u oci ugl. sad je sve kako treba na svom mjestu.. Danas isli zavariti jednu rupicu na auspuhu, pregledan odozdo motor i podovi sve kako treba stoji na svom mjestu bez packe Pocelo poliranje felgi ovako su izgledale i danas smo stali na ovome Komentari: http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=30028
sandy_mo Posted April 2, 2010 Author Posted April 2, 2010 Dok je cekao felgice ovako je stajao pred kucom Onda dosle felgice, nisu jos zavrsene, jos treba ovaj crni dio odradit I stari tepih je zamjenjen stavljen drugi u puuno boljem stanju Iduci tjedan treba skontat kako maglenke stavit naprijed i onda ce ic ugradnja maglenki, nasao sam zute maglenke bas onakve kakve odavno trazim, i ako ko ima onaj vjetrobran za siber ili zna gdje ima neka mi javi Komentari i savjeti dobro dosli: http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=30028
sandy_mo Posted April 22, 2010 Author Posted April 22, 2010 Dosle felgice, sutra montaza na gume i na auto 6x14 et33, felge su u extra stanju i bile su povoljne, i mislim da ce mu lijepo stajati Komentari: http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=30028
sandy_mo Posted April 23, 2010 Author Posted April 23, 2010 Evo jedna brzinska slika, ja preprezadovoljan kako su legle, sljedece je spustanje i onda cemo vidjeti sta dalje Jos uvijek tragam za vjetrobranom za siber ako ko ima neka javi, pase od Golfova, Passata i td. Komentari: http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=30028
sandy_mo Posted September 14, 2010 Author Posted September 14, 2010 Evo par slicica cisto da se zna da je jos ziv i zdrav Citavo ljeto se nije nista konkretno radilo, sad preko zime laganini idu pripreme za novu sezonu, ic ce prikupljanje dijelova, zasad sam u potrazi za felgama, pa onda one idu na poliranje, i dalje sam u potrazi za kratkim oprugama za pocetak to ocu, citavo ljeto trazim niko nema, pa ako ko ima nek javi, da ga prizemljim vise planova je dosta, aBd lagano sad ce zima pa kolko se bude moglo radit cemo ga Komentari: http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=30028 Pozz
sandy_mo Posted December 11, 2010 Author Posted December 11, 2010 Nesto novo 7x15 et28 gume 195/50R15 Jedna slika sad sutra cu vise staviti Komentari: http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=30028
sandy_mo Posted December 12, 2010 Author Posted December 12, 2010 Evo jos koja slika, nisam danas uspio distancere nabacit jer su mi sarafi prekratki, moram nove uzeti duze, pa ovim putem, ako tko ima neka javi... Trebala bi mi i dva cepa orginal ATS Cup ako i to neko ima ili zna gdje ima neka javi Prljav je jer me kisa zeznula danas pa ga nisam ni mogao oprati, cim bude lijepog vremena uradit cu jedan fin photo session
Recommended Posts