Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted (edited)

Dakle radi se o Passatu 1.9 TDI sa 101ks(zako mi ne dopušta jače :( ). Od opreme ima automatsku klimu, putno računalo, ESP, alarm i još

par sitnica kojih se nemogu sjetit...

Naknadno su stavljeni kožni sicevi, xenon kit 6000k, multlock i zatamnjena su stakla.

Takav je došao u moje ruke i sad par slika kak je to izgledalo:

post-29638-1260302264.jpg

post-29638-1260302355.jpg

post-29638-1260302446.jpg

 

E tu ja nastupam, prvo što sam promjenio bile su felge.

post-29638-1260302701.jpg

 

Zatim su stavljene eibach opruge i felge 17".

post-29638-1260302872.jpg

post-29638-1260302898.jpg

post-29638-1260302984.jpg

 

Zatim sam odlučio ić na 18" i to BBS RXII koje sam polirao.

post-29638-1260303161.jpg

post-29638-1260303241.jpg

 

Do nedavno sam imao unutra MCD navigaciju ali sam je odlučio prodat.

Pošto ovi sicevi imaju grijanje odlučio sam i to osposobit, ali nešto me muči realizacija pa još uvijek to ne radi.

Evo slika iako nije baš dobra...

post-29638-1260303407.jpg

 

Sad neki planovi: -prvo moram nabavit neku multimediju da skrijem ovu rupetinu :lol2

-namjeravam nabavit ono osvjetljenje unutrašnjosti od w8 passata

-krom lajsne na vratima i branicima

-stražnji podizači stakla

-i još puno sitnica

I mislim da bi to bilo dosta za sada! :)

Edited by brane
  • 1 month later...
Posted

Evo da malo dignem topic iz mrtvih u zadnjih skoro 2 mjeseca stalno nešto prtljam ali financije baš i nisu na mojoj strani ali nedam se...

Stavljeni novi stražnji diskovi i pločice:

post-29638-1265050806.jpg

post-29638-1265050896.jpg

Zatim led pozicije i osvjetljenje kabine:

post-29638-1265051079.jpg

post-29638-1265051140.jpg

Ona antena koja me živcira od kad sam kupio auto također je zamjenjena:

stara:post-29638-1265051254.jpg

nova:post-29638-1265051291.jpg

I ono što me najviše veseli nabavljena mfd navigacija(hvala kolegi Undertaker-u), ali te slike za koji dan dok uhvatim vremena.

Posted

Pozdrav!

Evo slike da vidite kako je sjela mfd navi koja je ugrađena prije neki dan.

post-29638-1265542199.jpg

I jučer sam nabavio cd player pošto cd changer nisam mogao nać, i ugradio ga u naslon za ruku.

post-29638-1265542362.jpg

Jedna slika od neki dan friško opran...

post-29638-1265542595.jpg

i jedna sniježna

post-29638-1265542736.jpg

  • 2 months later...
Posted (edited)

Evo da stavim malo novih slikica. :)

Stavljen trokraki kožni volan! :fakjea

090420101253.jpg

Malo sam se igrao krom lajsnicama po uzoru na w8.

090420101254.jpg

Nabavljen CD changer ali nije još ugrađen.

090420101252.jpg

Riješeno osvjetljenje tablice.

010420101228.jpg

Stavio sam felge od GTI-a da vidimo kak to izgleda. B)

080420101244.jpg

080420101242.jpg

080420101245.jpg

060420101233.jpg

I uključio sam si bip kod zaključavanja/odključavanja! :)

KOMENTARI

Edited by brane
  • 1 month later...
Posted

Bok ekipo, evo nekih novosti! :fakjea

Cd changer je osposobljen! Puno hvala kolegi Tonciju(ToniBW)

post-29638-1274643756.jpg

I najvažnije kupljene gewinde Ta technix!

post-29638-1274643801.jpg

I udarne gume za zadnje amortizere, za prednje se dobiju uz gewinde.

post-29638-1274643835.jpg

Dvije slike od montaže...

prednje

post-29638-1274643865.jpg

zadnje

post-29638-1274643906.jpg

Te na kraju kak to izgleda...

post-29638-1274643964.jpg

post-29638-1274644050.jpg

post-29638-1274644079.jpg

post-29638-1274644107.jpg

Auto je sada dosta visok ali to cemo riješit dok napravim tehnicki pregled.

Sad dojmovi, ja sam prezadovoljan, što se tice držanja i stabilnosti puno je kvalitetnije nego na oprugama.Auto je dosta tvrd ali udobniji nego na oprugama, iako moram naglasit da su moji amortizeri bili za smece.

I isprika na lošim slikama dok uhvatim vremena poslikam kak treba.

KOMENTARI

  • 1 month later...
Posted (edited)

Bok ljudi evo mene s par novosti...

Prije nekoliko dana sam kupio desni retrovizor od engleza(veliki), i odmah smo polakirali poklopac i antenu koja je već neko vrijeme na autu.

Pa evo koja slika:

300620101422.jpg

300620101424.jpg

300620101425.jpg

i antena...

300620101421.jpg

Sada s ovim retrovizorom auto odmah izgleda nekako više simetričan! :lol2

 

Kupio sam i zadnje elektropodizače jer me ovi na žgance živciraju, ali to još čeka ugradnju.

260620101415.jpg

Pofarbane su i celjusti u plavo...

300620101423.jpg

I za kraj koja slika iz Karlovca nisu neke al eto...

130620101386.jpg

130620101383.jpg

Ako ima netko kakvih komentarčića može ovdje:KOMENTARI

:mah

Edited by brane
  • 6 months later...
Posted

Bok ljudi, evo da i ja nešto napišem nakon dugooo vremena...

Malo sam preuredio masku jer je imala malo previše kroma.

IMG_0087.jpg

IMG_0088.jpg

Pa sam nabavio oem 16" felge na koje mislim stavit zimske gume, pošto sad nije zima nisam ih ni stavljao... :palci

IMG_0090.jpg

IMG_0092.jpg

Nabavio sam i petu felgu oem namjeravam ju staviti umjesto čelićne rezerve.

IMG_0055.jpg

Odlučio sam pofarbati rukohvate na prednjim vratima u mat crnu boju jer su izgledali užasno pa je to ispalo ovako:

IMG_0078.jpg

IMG_0081.jpg

Počeo sam skupljati djelove za veči servis i stigla mi je neka kutija iz Osijeka...

IMG_0064.jpg

u kojoj je bilo ovo:

IMG_0066.jpg

IMG_0065.jpg

IMG_0067.jpg

Znači radi se o Hertz DSK 165 zvučnicima i visokotoncima sa skretnicama.

Pa jedna slika kak to izgleda namontirano na vrata:

IMG_0068.jpg

Sad moji dojmovi:

seriski zvučnici su inače dosta kvalitetni i imaju poprilično dobar zvuk, ali kad sam isprobao Hertz-ove ostao sam zadivljen kvalitetom, čistoćom zvuka i jačinom basa treba napomenuti da nemam nikakva pojačala već je sve spojeno direktno na MFD!

I to bi bilo to za sada ima još planova ali to će malo pričekati.

Evo i link za komentare:KOMENTARI

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Posted

Evo opet malo novosti kod mene...

Nabavio sam bixenon farove, pofarbane su lajsne u boju auta, opet sam preuredio masku i malo sam ga spustio.

Pa evo par slikica:

IMG_0388.jpg

IMG_0389.jpg

IMG_0385.jpg

IMG_0395.jpg

IMG_0398.jpg

IMG_0396.jpg

I toliko od mene za sada.

KOMENTARI

  • 2 weeks later...
Posted (edited)

Bok ekipo, evo opet manja promjena.... :fakjea

IMG_0434.jpg

IMG_0448.jpg

IMG_0443.jpg

IMG_0442.jpg

IMG_0439.jpg

Radi se o felgama Borbet T 17" prednje 8J sa gumama205/50/17 , zadnje 9.5J sa gumama 225/45/17.

KOMENTARI

Edited by brane
  • 7 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...