Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted

Passat 2.0 TDI highline 2006g,140ks+chip 30ks=170ks 6 brzina mjenjač,prešao 94000Km.Dodatna oprema:svijetla za maglu, bi-ksenon,krom paket, alu felge 17" 235/45R17,digitalna klima,brušena koža,el.sjedalo,grijanje sijedala,ESP,ABS,tempomat,parking senzori,el.zavjesa,4xel.stakla,el.retrovizori s grijanjem i preklapanjem,10xaribag,kompiutor,trokraki volan s komandama na volanu,....samo mu fali navigacija bit ce i to brzo

post-7418-1265017321.jpg

post-7418-1265017353.jpg

post-7418-1265017390.jpg

post-7418-1265017413.jpg

post-7418-1265017441.jpg

  • 3 months later...
  • 5 months later...
Posted

Nakon duzeg vremena da se i ja vratima mali, da pokaze sta sam ja radio.

Pocecu redom:

Komplet unutarnje osvjetljenje s SMD sijalicama

Bijelo osvjetnjene retrovizora i svijetala iznad tablica

Odlipljene oznake s prtljaznika PASSAT

Zamjena inox okvirova za tablice

Felge 19 cola 8j dimenzije guma 245/35R19

Distanzeti H&R 1,5cm (zadnjem ovjesu)

Opruge eibach pro kit spustaju 30mm(na slikama jos nisu namontirane te opruge)

Komentari ://www.vwclubcroatia.com/forums/index.php?showtopic=34539&pid=405259&mode=threaded&start=#entry40525

post-7418-1290705718.jpg

post-7418-1290705905.jpg

post-7418-1290706111.jpg

post-7418-1290706270.jpg

post-7418-1290706436.jpg

post-7418-1290706606.jpg

post-7418-1290706788.jpg

post-7418-1290707018.jpg

post-7418-1290707278.jpg

  • 6 months later...
Posted

Radilo je se nesto ovih dana.

Stavio sam sporske opruge i ofarbao kocni sustav

Evo par slika

post-7418-1308477021.jpg

post-7418-1308477108.jpg

post-7418-1308477132.jpg

post-7418-1308477159.jpg

post-7418-1308477201.jpg

×
×
  • Create New...