viner Posted February 1, 2010 Posted February 1, 2010 Passat 2.0 TDI highline 2006g,140ks+chip 30ks=170ks 6 brzina mjenjač,prešao 94000Km.Dodatna oprema:svijetla za maglu, bi-ksenon,krom paket, alu felge 17" 235/45R17,digitalna klima,brušena koža,el.sjedalo,grijanje sijedala,ESP,ABS,tempomat,parking senzori,el.zavjesa,4xel.stakla,el.retrovizori s grijanjem i preklapanjem,10xaribag,kompiutor,trokraki volan s komandama na volanu,....samo mu fali navigacija bit ce i to brzo
viner Posted February 1, 2010 Author Posted February 1, 2010 komentare http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=34539
viner Posted June 5, 2010 Author Posted June 5, 2010 Danas sam imao malo vremena pa sam uzeo od prijatelja felge 18-ke i probao ih. auto nije nista spustano znaci jos bih se spusti 3 cm. malo je prljav kad bih se oprao puno bih ljepse stalo. sad me zanimaju vasi komentari dali ih uzet ili ic u potragu za drugim felgama komentari http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=34539
viner Posted November 25, 2010 Author Posted November 25, 2010 Nakon duzeg vremena da se i ja vratima mali, da pokaze sta sam ja radio. Pocecu redom: Komplet unutarnje osvjetljenje s SMD sijalicama Bijelo osvjetnjene retrovizora i svijetala iznad tablica Odlipljene oznake s prtljaznika PASSAT Zamjena inox okvirova za tablice Felge 19 cola 8j dimenzije guma 245/35R19 Distanzeti H&R 1,5cm (zadnjem ovjesu) Opruge eibach pro kit spustaju 30mm(na slikama jos nisu namontirane te opruge) Komentari ://www.vwclubcroatia.com/forums/index.php?showtopic=34539&pid=405259&mode=threaded&start=#entry40525
viner Posted November 25, 2010 Author Posted November 25, 2010 Komentari http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....rt=#entry405260
viner Posted June 19, 2011 Author Posted June 19, 2011 Radilo je se nesto ovih dana. Stavio sam sporske opruge i ofarbao kocni sustav Evo par slika
Recommended Posts