john Posted July 22, 2010 Posted July 22, 2010 nije me bilo neko vrijem na forumu i sad ga otvorim i sve je tako sitno da jedva vidi citati slova, pa ovim putem molim nekoga za pomoc sta da napravim. molim pisite sa nekim VELIKIM slovima.
TOMZG Posted July 22, 2010 Posted July 22, 2010 PRITISNI CTRL I SCROLAJ PREMA GORE, TREBALA BI TI SE POVECAT SLOVA
john Posted July 22, 2010 Author Posted July 22, 2010 evo skuzio. netko mi je cackao po zumiranju. oci me bole od naprezanja. hvala na odgovoru
mrki Posted July 24, 2010 Posted July 24, 2010 Ctrl + 0 ti je za vračanje uma u normalu Jel imaš kakav savjet za mene,povećam si ja isto tako al se vrati na staro čim prešaltam na drugi post! :angry:
Recommended Posts