Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted

nije me bilo neko vrijem na forumu i sad ga otvorim i sve je tako sitno da jedva vidi citati slova, pa ovim putem molim nekoga za pomoc sta da napravim. molim pisite sa nekim VELIKIM slovima.

Posted

evo skuzio. netko mi je cackao po zumiranju. oci me bole od naprezanja. hvala na odgovoru

Posted
Ctrl + 0 ti je za vračanje uma u normalu

Jel imaš kakav savjet za mene,povećam si ja isto tako al se vrati na staro čim prešaltam na drugi post! :angry: :angry: :angry:

×
×
  • Create New...