Rallye VR6 Posted July 29, 2010 Posted July 29, 2010 Kakve veze imaju moderatori s poantom ? Moderatori ne kroje pravila već ih pokušavaju provodit,i oni su ti po kojima se sere,ništa više. Sad ćemo se još počet deklarirat po stažu u klubu i slično... ja to nebi tako gledao,al da bi prepolovio broj članova foruma,to bi... Htio sam reči da je bilo bolje pred koju godinu dok se na forumu moglo pročitati štogod pametno. Svi su stavljali svoje projekte , svi smo se manje-više poznavali. Sada ne možeš niti normalan oglas dati.
Kazaam Posted July 29, 2010 Posted July 29, 2010 Da, strava je kada stisnem "today active topics" i na dvije pune stranice mi izlista jednog člana koji bumpa svoje oglase umjesto da sve to sumira u jedan i stavi pametan naslov topica gdje se kuži šta on to želi prodati... Mislim oglasi su bitna stavka ovdje jer ako ću gdje prvo potražiti i kupiti to je onda ovdje ali neki članovi su ipak su malo pretjerali i forum im služi isključivo za kupi-prodaj...
pikzibner Posted July 29, 2010 Posted July 29, 2010 U oglasima se ne smije odgovarat, a tlaka je pisat svakom posebno PM, pa ću ovdje napisat nešto što me bode u oči konstantno. Pretpostavljam da ste svi završili osnovnu školu ili barem prva 4 razreda. Bilo bi lijepo kad bi sukladno sa naučenim pisali oglase. Znači korištenje velikih slova i razmaka poslije točke. Svako toliko stisnut malo ENTER da taj oglas bude lijepo pregledan. Pazit na ije i je, č i ć itd. Konačno shvatit da ako odmah stavite sve podatke i sliku stvari koju prodajete nećete dobivat hrpu PM u kojima se traže ti podaci ili slika. Govorim u svoje ime, ali kad vidim krkanski oglas u kojem se ne poštuju ni najosnovnija pravila gramatike dođe mi slabo. Sad mi je malo lakše na duši LP Potpis. Razmake, točke, zareze, ..... a ne ko krkani sa brda koji us prvi put sjeli za komp.
MarioIV Posted July 29, 2010 Posted July 29, 2010 meni samo smeta ono"slike kasnije,veceras,sutra" i na kraju od slika nista
oglascado Posted July 29, 2010 Posted July 29, 2010 pa ti nemoras stavljat oglase i to je to.kad mislis da bi trebalo ukinit.ako neshvacas onda nist . Dušo draga,kužim ja tebe,ali samo čekan da mi potvrdiš reply.Dakle: Sad si nabrijan jer si dobia warn pa mi kao želiš spustit,a postavljaš upite po oglasima i čudiš se zašto ti se brišu umisto da pročitaš pravila i riješiš sve upitnike iznad glave,OK? JA ču postavljat oglase dok to pravila dozvoljavaju,jer Svi moji oglasi su reducirani maximalno,iman u jednom oglasu 8 pari felgi,u drugom dijelove za golf 2 od A do Ž,u trećem corrado dijelove,u četvrtom 6 pari volana,u sedmom 498 pari siceva.....itd,itd......Kad bi svi tako radili kako i pravila nalažu bilo bi super,OK? A ne za svaku felgu otvorit 5 oglasa Svi moji oglasi se bumpaju nakon 14 dana ili više,a promjene nastale unutar tih 14 dana se rješavaju edit-om oglasa.Ne replyam za svakih 6 kuna nižu cijenu u oglasu svakih pola sata,OK? Svi moji oglasi sadržavaju bitne podatke,nisu link na neki drugi oglasnikOK? Svi imaju slike,OK? Svi oglasi koji su iz usluge a ja ih post-am idu u za to predviđen topic,OK? Svi imaju cijenu,OK? Svi moji oglasi su prema pravilima i kao takvi ne predstavljaju nikakav problem 'održavanja' nikom od moderatora.Da su svi oglasi takvi onda ne bi bilo strke i panike i uvik istih tema 'zašto meni nema post-a',a da se samo pročitaju pravila sve bi bilo riješeno,OK? Ako se nastave ovakvi oglasi onda ču kad opet bude rasprava da li ih ukinit ili ne bit prvi koji če bit za ukidanje a ne ko prošli put molit da ih ostave jer su tu pravila koja če sredit stvar i neče bit problema HVALA VAM ŠTO POŠTUJETE PRAVILA
dvojka Posted July 29, 2010 Posted July 29, 2010 (edited) ja vas sve skupa uopce ne mogu pratit, previse je to za mene, 23 rasprave kako sta svaki dan, zato sam u pozadini, nemrem, sta je previse je previse, pravila postoje i trebalo bi se tog drzat a ne mak na konac EDIT: i svaki dan message inbox pun do cepa sa masu pitanja od kojih nema vajde, dajte si sekundu truda sve ce bit ok, forum funkcionira sasvim jednostavno Edited July 29, 2010 by dvojka
NV-Nele Posted July 29, 2010 Posted July 29, 2010 Dušo draga,kužim ja tebe,ali samo čekan da mi potvrdiš reply.Dakle: Sad si nabrijan jer si dobia warn pa mi kao želiš spustit,a postavljaš upite po oglasima i čudiš se zašto ti se brišu umisto da pročitaš pravila i riješiš sve upitnike iznad glave,OK? JA ču postavljat oglase dok to pravila dozvoljavaju,jer Svi moji oglasi su reducirani maximalno,iman u jednom oglasu 8 pari felgi,u drugom dijelove za golf 2 od A do Ž,u trećem corrado dijelove,u četvrtom 6 pari volana,u sedmom 498 pari siceva.....itd,itd......Kad bi svi tako radili kako i pravila nalažu bilo bi super,OK? A ne za svaku felgu otvorit 5 oglasa Svi moji oglasi se bumpaju nakon 14 dana ili više,a promjene nastale unutar tih 14 dana se rješavaju edit-om oglasa.Ne replyam za svakih 6 kuna nižu cijenu u oglasu svakih pola sata,OK? Svi moji oglasi sadržavaju bitne podatke,nisu link na neki drugi oglasnikOK? Svi imaju slike,OK? Svi oglasi koji su iz usluge a ja ih post-am idu u za to predviđen topic,OK? Svi imaju cijenu,OK? Svi moji oglasi su prema pravilima i kao takvi ne predstavljaju nikakav problem 'održavanja' nikom od moderatora.Da su svi oglasi takvi onda ne bi bilo strke i panike i uvik istih tema 'zašto meni nema post-a',a da se samo pročitaju pravila sve bi bilo riješeno,OK? Ako se nastave ovakvi oglasi onda ču kad opet bude rasprava da li ih ukinit ili ne bit prvi koji če bit za ukidanje a ne ko prošli put molit da ih ostave jer su tu pravila koja če sredit stvar i neče bit problema HVALA VAM ŠTO POŠTUJETE PRAVILA Nemam ja sta tebi spustat.jer ja nemislim nikog vredjat ni ponizavat pogotovo ne preko ovih poruka.Sto se tise warna nije problem ako to cini nkog sretnim mozes skroz blokirat,a sad procitaj kako si poceo odgovor to mozes nekom drugom pisat meni ne zato to izbrisi i izvini se.ok.
oglascado Posted July 29, 2010 Posted July 29, 2010 Izvinit? Kako da ne Oglasi postoje Postoje i pravila Moje je da ih provodim Ti ih se ne pridržavaš i još se drsko ponašaš(prozivaš) kad ti se izbriše post iz oglasa( i onda opet u istom tom oglasu,opet mimo pravila post-aš sa 15 uskličnika,kao di je moj post,koji debil mi ga briše) a 100% nisi u pravu Tako da bi morali krenit redom,ali ja ne patim od ispričavanja,ne mora se meni niko ispričavat,samo se pridržavajte pravila I mrzim warn-ove ali to je jedini način da naučite,jer dok ih ne dijelimo se pravite naivni,a kad ih dobijete par onda tek naučite neke stvari Ustvari,ako patiš od izvinjenja,pošalji mi adresu,poslat ču ti pismenu ispričnicu da mi je jako žao što sam te uvrijedio
dean Posted July 29, 2010 Posted July 29, 2010 (edited) ima nas koji smo vec par godina svakodnevno tu a nemamo ni 200 postova jer ne pisemo na svaku i ono o cemu nemamo pojma... potpis Mislim i meni je glupo vidjet da član ima 0 postova, a već stavlja tamo neki oglas. Ali takve se lako otkrije, koliko ih ima da mjesecima nemaju ni 1 post,a već oglase trpaju. Onda takve brišite sa foruma i to je to jer su se očito došli oglašavati ovdje. A opet ne treba ići iz krajnosti u krajnost i uvjetovati veliki broj postova, jer ćete ih dobiti bezbroj koji ne znače ništa, ekipa će masovno krcati postove da bi mogli staviti oglas. Edited July 29, 2010 by dean
NV-Nele Posted July 29, 2010 Posted July 29, 2010 Izvinit? Kako da ne Oglasi postoje Postoje i pravila Moje je da ih provodim Ti ih se ne pridržavaš i još se drsko ponašaš(prozivaš) kad ti se izbriše post iz oglasa( i onda opet u istom tom oglasu,opet mimo pravila post-aš sa 15 uskličnika,kao di je moj post,koji debil mi ga briše) a 100% nisi u pravu Tako da bi morali krenit redom,ali ja ne patim od ispričavanja,ne mora se meni niko ispričavat,samo se pridržavajte pravila I mrzim warn-ove ali to je jedini način da naučite,jer dok ih ne dijelimo se pravite naivni,a kad ih dobijete par onda tek naučite neke stvari Ustvari,ako patiš od izvinjenja,pošalji mi adresu,poslat ču ti pismenu ispričnicu da mi je jako žao što sam te uvrijedio nikog ja ne prozivam nego sam pito jer nisam to znao ak je tako nije problem .Ali za tvoje ponasanj ja sam ti napiso neznam ko se ponasa drsko a kad oces drsko i kad kazes da ti posaljem adresu to cemo rijesit.Shvatices onda di si pogresio.
oglascado Posted July 29, 2010 Posted July 29, 2010 nikog ja ne prozivam nego sam pito jer nisam to znao ak je tako nije problem .Ali za tvoje ponasanj ja sam ti napiso neznam ko se ponasa drsko a kad oces drsko i kad kazes da ti posaljem adresu to cemo rijesit.Shvatices onda di si pogresio. Proziva si kad ti se obrisa 2 puta zaredom post iz tuđeg oglasa,ok? Meni je to dovoljno Ako ti misliš meni spuštat,i pod*ebavat onda mogu i ja bit drzak,a znan bit i gori Zalibo me taki Nije mi to cilj,cilj mi je provodit pravila Dođi na meet da se upoznamo i popijemo koju,jer mi se uopće ne svađa i krenia si krivim smjerom.Član pita za bump iz oglasa,mi mu objašnjavamo da prema pravilima nije smia još bump-at a ti meni govoriš da ne oglašavam ako mi se ne moderiraju oglasi.Nisu moji oglasi problem,e da su svi ko moji,milina. Problem je u tome šta ne čitate pravila oglašavanja koja nemogu bit jednostavnija -cijena -bump 14 dana,promjene unutar tih 14 dana se editiraju -oglas mora sadržavat sve bitne podatke -svi upiti idu na pm ili mob,nikakvo post-anje u tuđem oglasu A ispričnicu ču ti poslat ako si uvrijeđen,jer stvarno ste neki preosjetljivi na 'tipkovnica' razgovor,odma bi kidali i čupali,i tražite neka izvinjenja i objašnjenja,a kad je meet onda uvik istih 20 pijanaca pije a 'tipkovnica' likova nigdi za vidit Zaključak: Ako vam nestane oglas ili post iz oglasa,onda ne otvarajte odmah topic di je i šta je,nego zavirite malo u pravila oglašavanja(koja ionako večina ne čita) pa če vam sve bit jasnije pusa
Trojan Posted July 29, 2010 Posted July 29, 2010 A ispričnicu ču ti poslat ako si uvrijeđen,jer stvarno ste neki preosjetljivi na 'tipkovnica' razgovor,odma bi kidali i čupali,i tražite neka izvinjenja i objašnjenja,a kad je meet onda uvik istih 20 pijanaca pije a 'tipkovnica' likova nigdi za vidit
dpeic2 Posted July 29, 2010 Posted July 29, 2010 (edited) evo ja cu malo biti mirovna reintegracija-decki posto vidim da imate cca 30-ak godina..pa dajte ljudi malo..ili razmjenite adrese pa to rijesite ili dodjite na neki meet i derite po pivici i gledajte fauve-e i koke..etogac laganini ovo nevodi nikamo,ako je netko pogrijesio neka to popravi i idemo dalje..vidi samo koliko je pitanja postavljeno na forumu..da.. Edited July 29, 2010 by dpeic2
oglascado Posted July 29, 2010 Posted July 29, 2010 Ma ja se ispričavam svima koliko god vas ima Nije mi cilj s nikim se kačit Ali uporno se napada moderatore i administratore bez razloga Ako smo negdi greškom nešto obrisali onda čemo to ispravit i ispričat se,no problem Ali koliko ja znam i vidim mi samo radimo svoj posao tj provodimo pravila I svi nas mrze Otvarajte projekte a ne oglase
RI VW Posted July 30, 2010 Posted July 30, 2010 Ali koliko ja znam i vidim mi samo radimo svoj posao tj provodimo pravila I svi nas mrze Otvarajte projekte a ne oglase Ja vas volim
jopa_vr6 Posted July 30, 2010 Posted July 30, 2010 roko ,koliko si samo meni puta oprostio i opomenuo me za oglas...
MarinoL Posted July 30, 2010 Posted July 30, 2010 Koliko galame oko tog brisanja posta. To je jednostavno kazna za one koji ne pročitaju pravila o oglašavanju. Moram napomenut kad su pojedinci počeli napadat rrocada da mi se on izvinija na PM što mi je greškom izbrisa jedan moj post ili oglas. Ne sjećam se ni ja višešto je bilo. Tako da malo proučite pravila pa se neće dešavat ovakve stvari.
Mark Posted July 30, 2010 Posted July 30, 2010 U oglasima se ne smije odgovarat, a tlaka je pisat svakom posebno PM, pa ću ovdje napisat nešto što me bode u oči konstantno. Pretpostavljam da ste svi završili osnovnu školu ili barem prva 4 razreda. Bilo bi lijepo kad bi sukladno sa naučenim pisali oglase. Znači korištenje velikih slova i razmaka poslije točke. Svako toliko stisnut malo ENTER da taj oglas bude lijepo pregledan. Pazit na ije i je, č i ć itd. Konačno shvatit da ako odmah stavite sve podatke i sliku stvari koju prodajete nećete dobivat hrpu PM u kojima se traže ti podaci ili slika. Govorim u svoje ime, ali kad vidim krkanski oglas u kojem se ne poštuju ni najosnovnija pravila gramatike dođe mi slabo. Sad mi je malo lakše na duši LP iz ovog post-a ti mogu izvući dosta toga što ne spada u hrvatsku gramatiku... bilo bi lijepo kada bi i ti pisao sukladno naučenom... nije mi jasno kako ideš napadati ljude sa ovim tekstom, a da ga prije toga nisi detaljno pregledao..
NV-Nele Posted July 30, 2010 Posted July 30, 2010 Proziva si kad ti se obrisa 2 puta zaredom post iz tuđeg oglasa,ok? Meni je to dovoljno Ako ti misliš meni spuštat,i pod*ebavat onda mogu i ja bit drzak,a znan bit i gori Zalibo me taki Nije mi to cilj,cilj mi je provodit pravila Dođi na meet da se upoznamo i popijemo koju,jer mi se uopće ne svađa i krenia si krivim smjerom.Član pita za bump iz oglasa,mi mu objašnjavamo da prema pravilima nije smia još bump-at a ti meni govoriš da ne oglašavam ako mi se ne moderiraju oglasi.Nisu moji oglasi problem,e da su svi ko moji,milina. Problem je u tome šta ne čitate pravila oglašavanja koja nemogu bit jednostavnija -cijena -bump 14 dana,promjene unutar tih 14 dana se editiraju -oglas mora sadržavat sve bitne podatke -svi upiti idu na pm ili mob,nikakvo post-anje u tuđem oglasu A ispričnicu ču ti poslat ako si uvrijeđen,jer stvarno ste neki preosjetljivi na 'tipkovnica' razgovor,odma bi kidali i čupali,i tražite neka izvinjenja i objašnjenja,a kad je meet onda uvik istih 20 pijanaca pije a 'tipkovnica' likova nigdi za vidit Zaključak: Ako vam nestane oglas ili post iz oglasa,onda ne otvarajte odmah topic di je i šta je,nego zavirite malo u pravila oglašavanja(koja ionako večina ne čita) pa če vam sve bit jasnije pusa I dalje se neprimjereno ponasas i izazivas, a vidices da ces se izvinit.A ti samo nastavi .
Trojan Posted July 30, 2010 Posted July 30, 2010 iz ovog post-a ti mogu izvući dosta toga što ne spada u hrvatsku gramatiku... bilo bi lijepo kada bi i ti pisao sukladno naučenom... nije mi jasno kako ideš napadati ljude sa ovim tekstom, a da ga prije toga nisi detaljno pregledao.. Prosvijetli me.
oglascado Posted July 30, 2010 Posted July 30, 2010 I dalje se neprimjereno ponasas i izazivas, a vidices da ces se izvinit.A ti samo nastavi . Ja san svoje obavia,a ti samo nastavi
NV-Nele Posted July 30, 2010 Posted July 30, 2010 Ja san svoje obavia,a ti samo nastavi Kad se pravis grbav pa cu ti objasnit,meni nemozes zapocinjat odgovor sa duso draga i pisat na kraju pusa.Malo si izgleda poremecen.Zato ce te trebat malo izravnat. Shvatices.
RI VW Posted July 30, 2010 Posted July 30, 2010 Kakvih kretena ima na ovom forumu, svako malo neki novi...strasno...
Recommended Posts