Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted
Kakve veze imaju moderatori s poantom ?

 

Moderatori ne kroje pravila već ih pokušavaju provodit,i oni su ti po kojima se sere,ništa više.

 

Sad ćemo se još počet deklarirat po stažu u klubu i slično... ja to nebi tako gledao,al da bi prepolovio broj članova foruma,to bi...

 

Htio sam reči da je bilo bolje pred koju godinu dok se na forumu moglo pročitati štogod pametno. Svi su stavljali svoje projekte , svi smo se manje-više poznavali.

 

Sada ne možeš niti normalan oglas dati.

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted

Da, strava je kada stisnem "today active topics" i na dvije pune stranice mi izlista jednog člana koji bumpa svoje oglase umjesto da sve to sumira u jedan i stavi pametan naslov topica gdje se kuži šta on to želi prodati...

Mislim oglasi su bitna stavka ovdje jer ako ću gdje prvo potražiti i kupiti to je onda ovdje ali neki članovi su ipak su malo pretjerali i forum im služi isključivo za kupi-prodaj...

Posted
U oglasima se ne smije odgovarat, a tlaka je pisat svakom posebno PM, pa ću ovdje napisat nešto što me bode u oči konstantno.

 

Pretpostavljam da ste svi završili osnovnu školu ili barem prva 4 razreda. Bilo bi lijepo kad bi sukladno sa naučenim pisali oglase.

 

Znači korištenje velikih slova i razmaka poslije točke. Svako toliko stisnut malo ENTER da taj oglas bude lijepo pregledan.

 

Pazit na ije i je, č i ć itd.

 

Konačno shvatit da ako odmah stavite sve podatke i sliku stvari koju prodajete nećete dobivat hrpu PM u kojima se traže ti podaci ili slika.

 

Govorim u svoje ime, ali kad vidim krkanski oglas u kojem se ne poštuju ni najosnovnija pravila gramatike dođe mi slabo.

 

Sad mi je malo lakše na duši :D

 

LP

Potpis.

Razmake, točke, zareze, ..... a ne ko krkani sa brda koji us prvi put sjeli za komp.

Posted
pa ti nemoras stavljat oglase i to je to.kad mislis da bi trebalo ukinit.ako neshvacas onda nist .

Dušo draga,kužim ja tebe,ali samo čekan da mi potvrdiš reply.Dakle:

Sad si nabrijan jer si dobia warn pa mi kao želiš spustit,a postavljaš upite po oglasima i čudiš se zašto ti se brišu umisto da pročitaš pravila i riješiš sve upitnike iznad glave,OK?

 

 

JA ču postavljat oglase dok to pravila dozvoljavaju,jer

Svi moji oglasi su reducirani maximalno,iman u jednom oglasu 8 pari felgi,u drugom dijelove za golf 2 od A do Ž,u trećem corrado dijelove,u četvrtom 6 pari volana,u sedmom 498 pari siceva.....itd,itd......Kad bi svi tako radili kako i pravila nalažu bilo bi super,OK? A ne za svaku felgu otvorit 5 oglasa

Svi moji oglasi se bumpaju nakon 14 dana ili više,a promjene nastale unutar tih 14 dana se rješavaju edit-om oglasa.Ne replyam za svakih 6 kuna nižu cijenu u oglasu svakih pola sata,OK?

Svi moji oglasi sadržavaju bitne podatke,nisu link na neki drugi oglasnikOK?

Svi imaju slike,OK?

Svi oglasi koji su iz usluge a ja ih post-am idu u za to predviđen topic,OK?

Svi imaju cijenu,OK?

Svi moji oglasi su prema pravilima i kao takvi ne predstavljaju nikakav problem 'održavanja' nikom od moderatora.Da su svi oglasi takvi onda ne bi bilo strke i panike i uvik istih tema 'zašto meni nema post-a',a da se samo pročitaju pravila sve bi bilo riješeno,OK?

 

Ako se nastave ovakvi oglasi onda ču kad opet bude rasprava da li ih ukinit ili ne bit prvi koji če bit za ukidanje a ne ko prošli put molit da ih ostave jer su tu pravila koja če sredit stvar i neče bit problema

HVALA VAM ŠTO POŠTUJETE PRAVILA

Posted (edited)

ja vas sve skupa uopce ne mogu pratit, previse je to za mene, 23 rasprave kako sta svaki dan, zato sam u pozadini, nemrem, sta je previse je previse, pravila postoje i trebalo bi se tog drzat a ne mak na konac :mah

 

 

EDIT: i svaki dan message inbox pun do cepa sa masu pitanja od kojih nema vajde, dajte si sekundu truda sve ce bit ok, forum funkcionira sasvim jednostavno

Edited by dvojka
Posted
Dušo draga,kužim ja tebe,ali samo čekan da mi potvrdiš reply.Dakle:

Sad si nabrijan jer si dobia warn pa mi kao želiš spustit,a postavljaš upite po oglasima i čudiš se zašto ti se brišu umisto da pročitaš pravila i riješiš sve upitnike iznad glave,OK?

 

 

JA ču postavljat oglase dok to pravila dozvoljavaju,jer

Svi moji oglasi su reducirani maximalno,iman u jednom oglasu 8 pari felgi,u drugom dijelove za golf 2 od A do Ž,u trećem corrado dijelove,u četvrtom 6 pari volana,u sedmom 498 pari siceva.....itd,itd......Kad bi svi tako radili kako i pravila nalažu bilo bi super,OK? A ne za svaku felgu otvorit 5 oglasa

Svi moji oglasi se bumpaju nakon 14 dana ili više,a promjene nastale unutar tih 14 dana se rješavaju edit-om oglasa.Ne replyam za svakih 6 kuna nižu cijenu u oglasu svakih pola sata,OK?

Svi moji oglasi sadržavaju bitne podatke,nisu link na neki drugi oglasnikOK?

Svi imaju slike,OK?

Svi oglasi koji su iz usluge a ja ih post-am idu u za to predviđen topic,OK?

Svi imaju cijenu,OK?

Svi moji oglasi su prema pravilima i kao takvi ne predstavljaju nikakav problem 'održavanja' nikom od moderatora.Da su svi oglasi takvi onda ne bi bilo strke i panike i uvik istih tema 'zašto meni nema post-a',a da se samo pročitaju pravila sve bi bilo riješeno,OK?

 

Ako se nastave ovakvi oglasi onda ču kad opet bude rasprava da li ih ukinit ili ne bit prvi koji če bit za ukidanje a ne ko prošli put molit da ih ostave jer su tu pravila koja če sredit stvar i neče bit problema

HVALA VAM ŠTO POŠTUJETE PRAVILA

Nemam ja sta tebi spustat.jer ja nemislim nikog vredjat ni ponizavat pogotovo ne preko ovih poruka.Sto se tise warna nije problem ako to cini nkog sretnim mozes skroz blokirat,a sad procitaj kako si poceo odgovor to mozes nekom drugom pisat meni ne zato to izbrisi i izvini se.ok.

Posted

Izvinit?

Kako da ne

 

Oglasi postoje

Postoje i pravila

Moje je da ih provodim

Ti ih se ne pridržavaš i još se drsko ponašaš(prozivaš) kad ti se izbriše post iz oglasa( i onda opet u istom tom oglasu,opet mimo pravila post-aš sa 15 uskličnika,kao di je moj post,koji debil mi ga briše) a 100% nisi u pravu

Tako da bi morali krenit redom,ali ja ne patim od ispričavanja,ne mora se meni niko ispričavat,samo se pridržavajte pravila

 

I mrzim warn-ove ali to je jedini način da naučite,jer dok ih ne dijelimo se pravite naivni,a kad ih dobijete par onda tek naučite neke stvari

 

Ustvari,ako patiš od izvinjenja,pošalji mi adresu,poslat ču ti pismenu ispričnicu da mi je jako žao što sam te uvrijedio

Posted (edited)
ima nas koji smo vec par godina svakodnevno tu a nemamo ni 200 postova jer ne pisemo na svaku i ono o cemu nemamo pojma...

potpis

 

Mislim i meni je glupo vidjet da član ima 0 postova, a već stavlja tamo neki oglas. Ali takve se lako otkrije, koliko ih ima da mjesecima nemaju ni 1 post,a već oglase trpaju. Onda takve brišite sa foruma i to je to jer su se očito došli oglašavati ovdje.

A opet ne treba ići iz krajnosti u krajnost i uvjetovati veliki broj postova, jer ćete ih dobiti bezbroj koji ne znače ništa, ekipa će masovno krcati postove da bi mogli staviti oglas.

Edited by dean
Posted
Izvinit?

Kako da ne

 

Oglasi postoje

Postoje i pravila

Moje je da ih provodim

Ti ih se ne pridržavaš i još se drsko ponašaš(prozivaš) kad ti se izbriše post iz oglasa( i onda opet u istom tom oglasu,opet mimo pravila post-aš sa 15 uskličnika,kao di je moj post,koji debil mi ga briše) a 100% nisi u pravu

Tako da bi morali krenit redom,ali ja ne patim od ispričavanja,ne mora se meni niko ispričavat,samo se pridržavajte pravila

 

I mrzim warn-ove ali to je jedini način da naučite,jer dok ih ne dijelimo se pravite naivni,a kad ih dobijete par onda tek naučite neke stvari

 

Ustvari,ako patiš od izvinjenja,pošalji mi adresu,poslat ču ti pismenu ispričnicu da mi je jako žao što sam te uvrijedio

nikog ja ne prozivam nego sam pito jer nisam to znao ak je tako nije problem .Ali za tvoje ponasanj ja sam ti napiso neznam ko se ponasa drsko a kad oces drsko i kad kazes da ti posaljem adresu to cemo rijesit.Shvatices onda di si pogresio.

Posted
nikog ja ne prozivam nego sam pito jer nisam to znao ak je tako nije problem .Ali za tvoje ponasanj ja sam ti napiso neznam ko se ponasa drsko a kad oces drsko i kad kazes da ti posaljem adresu to cemo rijesit.Shvatices onda di si pogresio.

Proziva si kad ti se obrisa 2 puta zaredom post iz tuđeg oglasa,ok?

Meni je to dovoljno

Ako ti misliš meni spuštat,i pod*ebavat onda mogu i ja bit drzak,a znan bit i gori

Zalibo me taki

Nije mi to cilj,cilj mi je provodit pravila

Dođi na meet da se upoznamo i popijemo koju,jer mi se uopće ne svađa i krenia si krivim smjerom.Član pita za bump iz oglasa,mi mu objašnjavamo da prema pravilima nije smia još bump-at a ti meni govoriš da ne oglašavam ako mi se ne moderiraju oglasi.Nisu moji oglasi problem,e da su svi ko moji,milina.

Problem je u tome šta ne čitate pravila oglašavanja koja nemogu bit jednostavnija

-cijena

-bump 14 dana,promjene unutar tih 14 dana se editiraju

-oglas mora sadržavat sve bitne podatke

-svi upiti idu na pm ili mob,nikakvo post-anje u tuđem oglasu

 

 

A ispričnicu ču ti poslat ako si uvrijeđen,jer stvarno ste neki preosjetljivi na 'tipkovnica' razgovor,odma bi kidali i čupali,i tražite neka izvinjenja i objašnjenja,a kad je meet onda uvik istih 20 pijanaca pije a 'tipkovnica' likova nigdi za vidit

 

Zaključak:

Ako vam nestane oglas ili post iz oglasa,onda ne otvarajte odmah topic di je i šta je,nego zavirite malo u pravila oglašavanja(koja ionako večina ne čita) pa če vam sve bit jasnije

pusa

Posted
A ispričnicu ču ti poslat ako si uvrijeđen,jer stvarno ste neki preosjetljivi na 'tipkovnica' razgovor,odma bi kidali i čupali,i tražite neka izvinjenja i objašnjenja,a kad je meet onda uvik istih 20 pijanaca pije a 'tipkovnica' likova nigdi za vidit

 

:palci:zivio

Posted (edited)
:palci:zivio

 

 

evo ja cu malo biti mirovna reintegracija-decki posto vidim da imate cca 30-ak godina..pa dajte ljudi malo..ili razmjenite adrese pa to rijesite ili dodjite na neki meet i derite po pivici i gledajte fauve-e i koke..etogac laganini :zivio

 

ovo nevodi nikamo,ako je netko pogrijesio neka to popravi i idemo dalje..vidi samo koliko je pitanja postavljeno na forumu..da.. :respekt

Edited by dpeic2
Posted

Ma ja se ispričavam svima koliko god vas ima

Nije mi cilj s nikim se kačit

Ali uporno se napada moderatore i administratore bez razloga

Ako smo negdi greškom nešto obrisali onda čemo to ispravit i ispričat se,no problem

Ali koliko ja znam i vidim mi samo radimo svoj posao tj provodimo pravila

I svi nas mrze

 

Otvarajte projekte a ne oglase :palacg

Posted
Ali koliko ja znam i vidim mi samo radimo svoj posao tj provodimo pravila

I svi nas mrze

Otvarajte projekte a ne oglase :palacg

 

Ja vas volim :wub::lol2

Posted

Koliko galame oko tog brisanja posta.

To je jednostavno kazna za one koji ne pročitaju pravila o oglašavanju.

 

Moram napomenut kad su pojedinci počeli napadat rrocada da mi se on izvinija na PM što mi je greškom izbrisa jedan moj post ili oglas. Ne sjećam se ni ja višešto je bilo. :unsure:

 

Tako da malo proučite pravila pa se neće dešavat ovakve stvari.

Posted
U oglasima se ne smije odgovarat, a tlaka je pisat svakom posebno PM, pa ću ovdje napisat nešto što me bode u oči konstantno.

 

Pretpostavljam da ste svi završili osnovnu školu ili barem prva 4 razreda. Bilo bi lijepo kad bi sukladno sa naučenim pisali oglase.

 

Znači korištenje velikih slova i razmaka poslije točke. Svako toliko stisnut malo ENTER da taj oglas bude lijepo pregledan.

 

Pazit na ije i je, č i ć itd.

 

Konačno shvatit da ako odmah stavite sve podatke i sliku stvari koju prodajete nećete dobivat hrpu PM u kojima se traže ti podaci ili slika.

 

Govorim u svoje ime, ali kad vidim krkanski oglas u kojem se ne poštuju ni najosnovnija pravila gramatike dođe mi slabo.

 

Sad mi je malo lakše na duši :D

 

LP

 

:rotfl

 

 

iz ovog post-a ti mogu izvući dosta toga što ne spada u hrvatsku gramatiku...

 

bilo bi lijepo kada bi i ti pisao sukladno naučenom... nije mi jasno kako ideš napadati ljude sa ovim tekstom, a da ga prije toga nisi detaljno pregledao.. :lol2

Posted
Proziva si kad ti se obrisa 2 puta zaredom post iz tuđeg oglasa,ok?

Meni je to dovoljno

Ako ti misliš meni spuštat,i pod*ebavat onda mogu i ja bit drzak,a znan bit i gori

Zalibo me taki

Nije mi to cilj,cilj mi je provodit pravila

Dođi na meet da se upoznamo i popijemo koju,jer mi se uopće ne svađa i krenia si krivim smjerom.Član pita za bump iz oglasa,mi mu objašnjavamo da prema pravilima nije smia još bump-at a ti meni govoriš da ne oglašavam ako mi se ne moderiraju oglasi.Nisu moji oglasi problem,e da su svi ko moji,milina.

Problem je u tome šta ne čitate pravila oglašavanja koja nemogu bit jednostavnija

-cijena

-bump 14 dana,promjene unutar tih 14 dana se editiraju

-oglas mora sadržavat sve bitne podatke

-svi upiti idu na pm ili mob,nikakvo post-anje u tuđem oglasu

 

 

A ispričnicu ču ti poslat ako si uvrijeđen,jer stvarno ste neki preosjetljivi na 'tipkovnica' razgovor,odma bi kidali i čupali,i tražite neka izvinjenja i objašnjenja,a kad je meet onda uvik istih 20 pijanaca pije a 'tipkovnica' likova nigdi za vidit

 

Zaključak:

Ako vam nestane oglas ili post iz oglasa,onda ne otvarajte odmah topic di je i šta je,nego zavirite malo u pravila oglašavanja(koja ionako večina ne čita) pa če vam sve bit jasnije

pusa

I dalje se neprimjereno ponasas i izazivas, a vidices da ces se izvinit.A ti samo nastavi .

Posted
:rotfl

 

 

iz ovog post-a ti mogu izvući dosta toga što ne spada u hrvatsku gramatiku...

 

bilo bi lijepo kada bi i ti pisao sukladno naučenom... nije mi jasno kako ideš napadati ljude sa ovim tekstom, a da ga prije toga nisi detaljno pregledao.. :lol2

 

 

Prosvijetli me.

Posted
I dalje se neprimjereno ponasas i izazivas, a vidices da ces se izvinit.A ti samo nastavi .

Ja san svoje obavia,a ti samo nastavi

Posted
Ja san svoje obavia,a ti samo nastavi

Kad se pravis grbav pa cu ti objasnit,meni nemozes zapocinjat odgovor sa duso draga i pisat na kraju pusa.Malo si izgleda poremecen.Zato ce te trebat malo izravnat. Shvatices.


×
×
  • Create New...