Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted

evo kako imam prilike vidjeti zahvalom nasih clanova sve cesce posjecujemo daleke susrete i reklamiramo nas klub, tako mogu primjetiti da postoji odaziv ili da kazem interes istih za nasim forumom i djelovanjem.

po meni bi navelike olaksalo gostima kad bi navigacija forumom bila na HR jeziku popracena sa Eng jezikom, jer svi znamo kako je nas jezik drugima nepoznanica pa da im

bar uvodni menu bude dostupan i shvatlji...

 

eto mali prijedlog pa ako nije kompliciran da se i realizira...

 

pozzz

Posted

a to je lijepo kako ti mislis na druge, ali isto tako je pozanto da se MI moramo ravnati uvijek po drugima, od jezika, pravila (EU) pa nadalje...kako idemo mi po stranim sajtovima, njemacki, engleski, svedski....to je barem moje misljenje, ako je hrvatski klub i forum ovako bi onda trebalo i biti, jednog dana hrvatski jezik nece ni postojati

Posted (edited)
a to je lijepo kako ti mislis na druge, ali isto tako je pozanto da se MI moramo ravnati uvijek po drugima, od jezika, pravila (EU) pa nadalje...kako idemo mi po stranim sajtovima, njemacki, engleski, svedski....to je barem moje misljenje, ako je hrvatski klub i forum ovako bi onda trebalo i biti, jednog dana hrvatski jezik nece ni postojati

 

 

 

Sta ima lose u tome da stranica bude i na engleskom jeziku? Veca promidzba kluba, bolje posjecenost foruma, upoznavanje novih ljudi i projekata...

 

U biti da, bolje da ostane samo na ovom sugavom hrvatskom jeziku, pa da komuniciramo samo izmedu sebe i da nam glavni doseg budu felge 16...

Edited by Vuxa
Posted

prodane duse! :bravo

 

nek oni uce hrvatski, imaju translatore ionako cu ja njihove postove morat u translator :P

Posted
prodane duse! :bravo

 

nek oni uce hrvatski, imaju translatore ionako cu ja njihove postove morat u translator :P

Sta nisi ti sretan kad dođes na njemacku stranicu i neznas beknut njemacki i onda vidis onaj znakic u kutu onako za prebacit na engleski kojeg znas ;)

Posted (edited)

pa vise manje je sve na engleskom, new topic, replay ovo ono...samo pravila prilagodit i to je to

Edited by Sioux
Posted
Sta nisi ti sretan kad dođes na njemacku stranicu i neznas beknut njemacki i onda vidis onaj znakic u kutu onako za prebacit na engleski kojeg znas ;)

 

ma iskreno nisam o tom razmisljao, vecina kako kaze sioux je na engleskom pa me ne sekira nista osim toga da se ovaj narod uvijek nekom mora pokoravat

Posted

Prijedlog je ok,podrzavam..

 

 

U biti da, bolje da ostane samo na ovom sugavom hrvatskom jeziku, pa da komuniciramo samo izmedu sebe i da nam glavni doseg budu felge 16...

Prebaci se na neki drugi :palci

 

 

Sta ne listas forum ,ima cak i 17,18,19 felgi :D

Posted

hrvatskahrvatskahrvatskahrvatska

 

Ako forum ima članove koji pohode engleske meetove,zašto da i jezik ne bude engleski kao opcija :palacg

Posted

podržavam prijedlog, al mislim da bi bilo bolje da se doda podforum International, u kojem bi se pričalo na engleskom/njemačkom/mađarskom/itd, pa da se tamo ta strana ekipa skuplja..

Posted
podržavam prijedlog, al mislim da bi bilo bolje da se doda podforum International, u kojem bi se pričalo na engleskom/njemačkom/mađarskom/itd, pa da se tamo ta strana ekipa skuplja..

:ne2

Posted

mozda me nisu neki razumili, cisto da pise vasi auti i projekti - povlaka - prijevod i tako redom, da ljudi znaju di ce gledati aute, di su komentari koje ne razumiju, di su galerije, susreti i slicno, ja osobno ne razumin ric njemackog i kao takav nijedan forum njihov koji posjetim ne nastavim posjecivati jer sam tudum i ne razumim, steta je da ljudi pokazu interes pa ne uspiju skupiti informacije i pridruziti se djelovanju kluba pa cak i na susretima, koncern je njemacki, engleski je recimo intterancionalan pa ubaciti ta dva prijevoda

Posted

npr.

 

VW Club Croatia :: Članovi / Members

Za nove clanove: predstavite se i upoznajte se s ekipom

For new members,introduce yourself

 

VW Club Croatia :: Susreti / Meetings

VW Susreti i susreti kluba

VW Meetings and club meetings

 

ili

 

VW Club Croatia :: Članovi

Za nove clanove: predstavite se i upoznajte se s ekipom

VW Club Croatia :: Members

For new members,introduce yourself

 

VW Club Croatia :: Susreti

VW Susreti i susreti kluba

VW Club Croatia :: Meetings

VW Meetings and club meetings

Posted

svaka cast vojo na ideji, ja sam se salio, u svakom slucaju je ideja ok, medjunarodnog karaktera

Posted

Riješeno (za prvu grupu podforuma, pošto mislim da ostale strancima niti nisu zanimljive)...lock

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...