Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted

function1.jpg

 

function2.jpg

 

function3.jpg

 

treffenderhamp%20002%20copy.jpg

 

treffenderhamp%20059%20copy.jpg

 

treffenderhamp%20107%20copy.jpg

 

treffenderhamp%20117%20copy.jpg

 

Lvnwrth07%20041.jpg

 

Lvnwrth07%20042.jpg

 

Lvnwrth07%20043.jpg

 

Lvnwrth07%20044.jpg

 

Lvnwrth07%20097.jpg

 

Lvnwrth07%20121.jpg

 

DSC_6698%20copy.jpg

 

DSC_6702%20copy.jpg

 

DSC_6713%20copy.jpg

 

DSC_6719%20copy.jpg

 

DSC_6730%20copy.jpg

 

DSC_6738%20copy.jpg

 

DSC_6742%20copy.jpg

 

DSC_6745%20copy.jpg

 

DSC_6795%20copy.jpg

 

DSC_6801%20copy.jpg

 

DSC_6880%20copy.jpg

 

DSC_6882%20copy.jpg

 

DSC_6887%20copy.jpg

 

DSC_6874%20copy.jpg

 

DSC_7350%20copy.jpg

 

DSC_7353%20copy.jpg

 

DSC_6972%20copy.jpg

 

DSC_6899%20copy.jpg

 

DSC_7366%20copy.jpg

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Posted
121568ltd.jpg

Kad ovo vidim, zaplačem jer nisam rodjen 10 godina prije. MO??da bi mi ovaj auto bio u gara??i danas :huh::huh::(:(

Posted
Kaj je pik hebe te po du??i jedan od ovih 71 komada, ha?

Uf da, i bilo ih je 72 mislim, Kako bi si ga rado u dvori??tu vidio.

Posted
Uf da, i bilo ih je 72 mislim, Kako bi si ga rado u dvorištu vidio.

 

nacrtaj si ga... :D

Posted

jo?? jedna ista ali druga felga

 

s8000154ni2.jpg

s8000152qz6.jpg

s8000162st7.jpg

 

jo?? treča felga

 

s80002216sj.jpg

s8000220ft8.jpg

s80002223vq.jpg

s80002253yk.jpg

s80002292ye.jpg

s8000227gh4.jpg

s8000230qn5.jpg

s8000245ui4.jpg

s8000241pz8.jpg

s8000244wv5.jpg

s8000236gz8.jpg

s8000252gp4.jpg

s8000248ya6.jpg

s8000247eg4.jpg

s8000257ee9.jpg

s8000261yb0.jpg

s8000502cj5.jpg

s8000503iu6.jpg

s8000506eh3.jpg

s8000508as2.jpg

s8000511rb7.jpg

s8000507vm2.jpg

s8000497os0.jpg

s8000498kz6.jpg

s8000501vj5.jpg

 

 

ofarbana treća :eek:

 

s8000515jq0.jpg

s8000518ky4.jpg

s8000517av4.jpg

s8000523oa1.jpg

s8000519bh1.jpg

s8000522pk2.jpg

s8000520la9.jpg

s8000534la3.jpg

s8000533cj3.jpg

s8000532uy4.jpg

s8000530dg7.jpg

s8000539aw9.jpg

s8000540ti6.jpg

s8000542uu0.jpg

s8000543tp5.jpg

s8000547ec2.jpg

s8000552ht9.jpg

s8000554nk9.jpg

s8000558qp5.jpg

s8000555wz7.jpg

s8000557pv8.jpg

s8000563sc5.jpg

s8000569zc6.jpg

 

neka nova vrsta :)

 

s8000114ri9.jpg

s8000112on4.jpg

 

 

 

 

 

malo na travi :)

 

s80001878cf.jpg

s80001888kh.jpg

s80001837an.jpg

s80001855ca.jpg

 

malo poziranje

 

s80002056bz.jpg

s80002098el.jpg

s8000211mw2.jpg

http://img241.imageshack.us/img241/7980/s8000210ye7.jpg

http://img249.imageshack.us/img249/4283/s8000204vb9.jpg

 

 

 

ovo je kao photoshop

 

http://img244.imageshack.us/img244/2287/s8000073tz0psur6jw4.jpg

http://img186.imageshack.us/img186/1198/chobeesl7.jpg

http://img177.imageshack.us/img177/640/s8000073tz0psgeellv0.jpg

http://img103.imageshack.us/img103/1944/s8000073tz0psblackaw3.jpg

http://img337.imageshack.us/img337/9963/vwphillegolfiiea3kf4.jpg

http://img255.imageshack.us/img255/9337/128330cz0.jpg

 

nova feelga BBS :fakjea

 

http://img505.imageshack.us/img505/3750/dscn2926az3hn0.jpg

http://img523.imageshack.us/img523/4764/s8000758ca1.jpg

 

NEVIĐENOOOO :palci

 

http://img265.imageshack.us/img265/8961/s8000763fz7.jpg

http://img165.imageshack.us/img165/6107/s8000766vq7.jpg

http://img248.imageshack.us/img248/7281/s8000764rc6.jpg

http://img404.imageshack.us/img404/3186/s8000765lt6.jpg

http://img504.imageshack.us/img504/2350/s8000767jp8.jpg

http://img340.imageshack.us/img340/6097/s8000768fp6.jpg

http://img393.imageshack.us/img393/259/s8000769yf8.jpg

http://img166.imageshack.us/img166/6285/s8000770vt0.jpg

http://img441.imageshack.us/img441/7118/s8000771ul0.jpg

http://img529.imageshack.us/img529/7971/s8000772wn0.jpg

http://img115.imageshack.us/img115/1676/s8000773er8.jpg

http://img518.imageshack.us/img518/138/s8000775mr1.jpg

 

THE END

 

http://img256.imageshack.us/img256/6808/s8000197tv6.jpg

 

 

 

btw. admini i moderi jednostavno sam stavio sve u jedan post ali neće pa sam morao prepoloviti na nekolko posta da ispravno prikazuje.

Posted
a koji je ovo da je samo 72 komada...ne ku??im se :(

Mooolim, vozi?? Golf 2 i nezna?? za Limiteda. 1989.g. VW motorsport je izbacio 1.8 16V G60 duju sa 210KS, sa full opremom (recaro, ko??a, klima, syncro...). A izvana je imao LOOK "Vuk u janjećoj ko??i". Tanki branici, mali tubnjaci sa 15" felgama i na masci znakić VW motorsport.

Posted
Mooolim, vozi?? Golf 2 i nezna?? za Limiteda. 1989.g. VW motorsport je izbacio 1.8 16V G60 duju sa 210KS, sa full opremom (recaro, ko??a, klima, syncro...). A izvana je imao LOOK "Vuk u janjećoj ko??i". Tanki branici, mali tubnjaci sa 15" felgama i na masci znakić VW motorsport.

 

 

:palci:palci

Posted

@pik-nikad nije kasno, dalo bi se i to rjesiti!

 

 

Meni je taj auto također san ali da ga imam stajao bi mi u garazi i provozao ga jednom tjedno po nekoj uličici gdje ne postoji sansad da me netko pokupi jer bi to bilo prestrasno da mi netko razbije takav auto.

 

btw-sto mislis sta bi rekli ovi u zubaku kod nas da im dovezem to na servis? Jel bi znali sto je ili ... ?

Posted

evo, ljudi pa ocijenite, ja nista ruznije nisam vidio u zivotu....

 

28062007sp9.jpg

Posted
evo, ljudi pa ocijenite, ja nista ruznije nisam vidio u zivotu....

 

28062007sp9.jpg

 

photoshop.... :palacd:palacd

Posted
photoshop.... :palacd:palacd

 

neznam jeli PS, jebeno je ruzno tako da me i ne zanima.....fffffuj


×
×
  • Create New...