Speedy-RI Posted July 4, 2007 Posted July 4, 2007 Armatura i masina u ovoj narancastoj duji su stvarno prehebeni
Dottore Posted July 4, 2007 Posted July 4, 2007 spitzer uvjek iznenadi svojom dujom a naj tip-top je naranđasta duja perfektno
pikzibner Posted July 9, 2007 Posted July 9, 2007 Kad ovo vidim, zaplačem jer nisam rodjen 10 godina prije. MO??da bi mi ovaj auto bio u gara??i danas
zizzi Posted July 11, 2007 Posted July 11, 2007 Kaj je pik hebe te po du??i jedan od ovih 71 komada, ha?
pikzibner Posted July 12, 2007 Posted July 12, 2007 Kaj je pik hebe te po du??i jedan od ovih 71 komada, ha? Uf da, i bilo ih je 72 mislim, Kako bi si ga rado u dvori??tu vidio.
tonac Posted July 12, 2007 Posted July 12, 2007 Uf da, i bilo ih je 72 mislim, Kako bi si ga rado u dvorištu vidio. nacrtaj si ga...
Dottore Posted July 12, 2007 Posted July 12, 2007 (edited) jako uredno stoji Edited July 12, 2007 by Dottore
Dottore Posted July 12, 2007 Posted July 12, 2007 jo?? jedna ista ali druga felga jo?? treča felga ofarbana treća :eek: neka nova vrsta malo na travi malo poziranje http://img241.imageshack.us/img241/7980/s8000210ye7.jpg http://img249.imageshack.us/img249/4283/s8000204vb9.jpg ovo je kao photoshop http://img244.imageshack.us/img244/2287/s8000073tz0psur6jw4.jpg http://img186.imageshack.us/img186/1198/chobeesl7.jpg http://img177.imageshack.us/img177/640/s8000073tz0psgeellv0.jpg http://img103.imageshack.us/img103/1944/s8000073tz0psblackaw3.jpg http://img337.imageshack.us/img337/9963/vwphillegolfiiea3kf4.jpg http://img255.imageshack.us/img255/9337/128330cz0.jpg nova feelga BBS http://img505.imageshack.us/img505/3750/dscn2926az3hn0.jpg http://img523.imageshack.us/img523/4764/s8000758ca1.jpg NEVIĐENOOOO http://img265.imageshack.us/img265/8961/s8000763fz7.jpg http://img165.imageshack.us/img165/6107/s8000766vq7.jpg http://img248.imageshack.us/img248/7281/s8000764rc6.jpg http://img404.imageshack.us/img404/3186/s8000765lt6.jpg http://img504.imageshack.us/img504/2350/s8000767jp8.jpg http://img340.imageshack.us/img340/6097/s8000768fp6.jpg http://img393.imageshack.us/img393/259/s8000769yf8.jpg http://img166.imageshack.us/img166/6285/s8000770vt0.jpg http://img441.imageshack.us/img441/7118/s8000771ul0.jpg http://img529.imageshack.us/img529/7971/s8000772wn0.jpg http://img115.imageshack.us/img115/1676/s8000773er8.jpg http://img518.imageshack.us/img518/138/s8000775mr1.jpg THE END http://img256.imageshack.us/img256/6808/s8000197tv6.jpg btw. admini i moderi jednostavno sam stavio sve u jedan post ali neće pa sam morao prepoloviti na nekolko posta da ispravno prikazuje.
pikzibner Posted July 13, 2007 Posted July 13, 2007 a koji je ovo da je samo 72 komada...ne ku??im se Mooolim, vozi?? Golf 2 i nezna?? za Limiteda. 1989.g. VW motorsport je izbacio 1.8 16V G60 duju sa 210KS, sa full opremom (recaro, ko??a, klima, syncro...). A izvana je imao LOOK "Vuk u janjećoj ko??i". Tanki branici, mali tubnjaci sa 15" felgama i na masci znakić VW motorsport.
Dottore Posted July 13, 2007 Posted July 13, 2007 Mooolim, vozi?? Golf 2 i nezna?? za Limiteda. 1989.g. VW motorsport je izbacio 1.8 16V G60 duju sa 210KS, sa full opremom (recaro, ko??a, klima, syncro...). A izvana je imao LOOK "Vuk u janjećoj ko??i". Tanki branici, mali tubnjaci sa 15" felgama i na masci znakić VW motorsport.
Peki Posted July 13, 2007 Posted July 13, 2007 (edited) pikz - ilitiga G60 sa TAS opremom Edited July 13, 2007 by Peki
sven Posted July 14, 2007 Posted July 14, 2007 @pik-nikad nije kasno, dalo bi se i to rjesiti! Meni je taj auto također san ali da ga imam stajao bi mi u garazi i provozao ga jednom tjedno po nekoj uličici gdje ne postoji sansad da me netko pokupi jer bi to bilo prestrasno da mi netko razbije takav auto. btw-sto mislis sta bi rekli ovi u zubaku kod nas da im dovezem to na servis? Jel bi znali sto je ili ... ?
Atrax Posted July 19, 2007 Posted July 19, 2007 evo, ljudi pa ocijenite, ja nista ruznije nisam vidio u zivotu....
BaGy Posted July 19, 2007 Posted July 19, 2007 evo, ljudi pa ocijenite, ja nista ruznije nisam vidio u zivotu.... photoshop....
Atrax Posted July 20, 2007 Posted July 20, 2007 photoshop.... neznam jeli PS, jebeno je ruzno tako da me i ne zanima.....fffffuj
Recommended Posts