Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted

?

 

mislim stavit slike svog čađe? :blink:

Posted

1. varijanta: postavis slike negdje na svoj prostor na netu (ImageShack, Photobucket daju besplatan prostor za slike) i otvoris topic na forumu pod "Vasi auti i p.....", te tu linkas slike

2. varijanta: posaljes slike mailom Skeeci ili Miroslavu na mail (pardon, saljes na slike@vwclubcroatia.com), pa ce ih on stavit u galerija ako ih bas hoces tamo :)

Posted

ali pazi sa mailom slike@vwclub jer je dosta natrpan... ako neide tamo ??alji meni ili mirotu na osobni... ;)

Guest vr6girl
Posted

Pa da admini čiste redovito mailove i čitaju ih onda bi čovjek bez problema mogao poslat slike na slike@vw.... LOL

Posted

zato si ti tomislavka od danas admin...

 

to nije adminov posao, samo da se odmah razumimo...

×
×
  • Create New...