Guest Posted September 1, 2005 Posted September 1, 2005 1. varijanta: postavis slike negdje na svoj prostor na netu (ImageShack, Photobucket daju besplatan prostor za slike) i otvoris topic na forumu pod "Vasi auti i p.....", te tu linkas slike 2. varijanta: posaljes slike mailom Skeeci ili Miroslavu na mail (pardon, saljes na slike@vwclubcroatia.com), pa ce ih on stavit u galerija ako ih bas hoces tamo
Guest Skeeco Posted September 1, 2005 Posted September 1, 2005 ali pazi sa mailom slike@vwclub jer je dosta natrpan... ako neide tamo ??alji meni ili mirotu na osobni...
Guest vr6girl Posted September 2, 2005 Posted September 2, 2005 Pa da admini čiste redovito mailove i čitaju ih onda bi čovjek bez problema mogao poslat slike na slike@vw.... LOL
Guest Skeeco Posted September 2, 2005 Posted September 2, 2005 zato si ti tomislavka od danas admin... to nije adminov posao, samo da se odmah razumimo...
Recommended Posts