Guest Posted September 5, 2005 Posted September 5, 2005 zasto mi ne ide?? imam .jpg-format i ne ide. i da,imam webspace....
Guest Skeeco Posted September 5, 2005 Posted September 5, 2005 gdje uploada???? jel ispravno koristi?? tagove?? opi??i ??to si sve probavao...
Guest Posted September 5, 2005 Posted September 5, 2005 pa mislim da tu nema bas neke seme. webspace je na lycos. otvorio sam topic i malo nesto napisao i odem na svoj websp. otvorim sliku i copy adressbar.onda odem na topic stisnem "image" i "paste" da prebaci adresu.i poslje toga nis.ni na preview nit na gotovom topicu tak radim u svim mogucim forumima i svugdje ide
Guest Posted September 5, 2005 Posted September 5, 2005 rje??en problem.firefox se blesirao pa je isključio slike.mo??e se brisati
Guest Skeeco Posted September 5, 2005 Posted September 5, 2005 ok ma firefox je u banani i sam ga koristim pa znam... da nebi rekao da pljujem bezveze :lol:
Recommended Posts