Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted

zasto mi ne ide?? imam .jpg-format i ne ide. i da,imam webspace....

Posted

gdje uploada???? jel ispravno koristi?? tagove?? opi??i ??to si sve probavao...

Posted

pa mislim da tu nema bas neke seme. webspace je na lycos. otvorio sam topic i malo nesto napisao i odem na svoj websp. otvorim sliku i copy adressbar.onda odem na topic stisnem "image" i "paste" da prebaci adresu.i poslje toga nis.ni na preview nit na gotovom topicu :(

tak radim u svim mogucim forumima i svugdje ide :huh:

Posted

aj mi daj link od slike da probam...

Posted

rje??en problem.firefox se blesirao pa je isključio slike.mo??e se brisati :D

Posted

ok ;) ma firefox je u banani :D i sam ga koristim pa znam... da nebi rekao da pljujem bezveze :lol: :lol:

×
×
  • Create New...