TROJKA Posted January 6, 2011 Posted January 6, 2011 evo ovako.. pradim druge forume i kod svih je problem LOCKTAN topic...pa sam vidio kod par njih da imaj naziv Podforuma Smetliste,smece i sl..i tamo su svi locktani topici da ne pravbe zbrgu i sve u normalnim topicima... ..neznam dali je to modovima muka ali ne losa ideja
MOTA BOY Posted January 6, 2011 Posted January 6, 2011 Ima smisla! Jućer sam tražio čači alu 14", i pol toga što otvorim- lockano, a nisam ni gledao tu sitnu ikonicu ispred naslova... Ono eeee....
TROJKA Posted January 6, 2011 Author Posted January 6, 2011 (edited) mislis na oglase? i na oglase i na ostale....jer kao sto mota kaze...uzas...samo se nazivciran... znaci sve locktano,prodano..i sl..bude u pod forumu(ime koje se zeli)i nisto nemoze unutra opisati ni sl Ima smisla! Jućer sam tražio čači alu 14", i pol toga što otvorim- lockano, a nisam ni gledao tu sitnu ikonicu ispred naslova... Ono eeee.... ma da uzas slazem se sa idejom ali samo za oglase ma sve...ionako loctani topic samo ruzno stoji u nekom podforumu Edited January 6, 2011 by TROJKA
Denis_TDI Posted January 6, 2011 Posted January 6, 2011 Slazem se s tim ali isto samo za oglase, jer neki topic koji je lockan ne mora nuzno znaciit i da je lockan zbog svadje ili prepirke, nego zbog toga sto je tema objasnjena do kraja pa da onda svi clanovi mogu to dalje citat, al ovo za oglase bi svakak bilo dobro maknut lockane
TROJKA Posted January 6, 2011 Author Posted January 6, 2011 Slazem se s tim ali isto samo za oglase, jer neki topic koji je lockan ne mora nuzno znaciit i da je lockan zbog svadje ili prepirke, nego zbog toga sto je tema objasnjena do kraja pa da onda svi clanovi mogu to dalje citat, al ovo za oglase bi svakak bilo dobro maknut lockane a dobro ...da...upravu si....ali opet mislim da modovi prepoznaju dali je topic za smece ili ne... ..npr 100 otvorenis topica sa pitanjem atest..ili sl..pa se zakljuca onmaj i napise koristi search...takve mislim da idu u taj podforum
TheFog Posted January 6, 2011 Posted January 6, 2011 u ovom trenutku, vidim to samo kao dodatan posao za moderatore, a koji nece znacajno unaprijedit organizaciju foruma (dapace, jedino gdje mozda ima smisla su oglasi)
GogiR32 Posted January 6, 2011 Posted January 6, 2011 Ili jednostavno uočljiviju ikonicu za lockan topic
RI VW Posted January 6, 2011 Posted January 6, 2011 Sazem se za oglase, ali za ostalo ne. I isto sta mi je glupo kad netko ima neki problem npr. izmislit cu sa kocnicama i rijesi problem i locka se topic. To je glupo, bolje da ostane otvoren da ako nekog jos sta zanima za to da tu pita nego da otvara novi.
TheFog Posted January 6, 2011 Posted January 6, 2011 Ili jednostavno uočljiviju ikonicu za lockan topic ti si graficar, pa cu ovo shvatit kao da si se ponudio....izvoli, cekam ikonu
TROJKA Posted January 6, 2011 Author Posted January 6, 2011 (edited) velikog posla za moderatore ja sam predlozio vi kak ocete Ako i ne vidite ikonicu,kad otvorite oglas u zadnjem postu piše LOCK ljeni smo za bezpoterbo otvaranje pa izlazenje Edited January 6, 2011 by TROJKA
oglascado Posted January 6, 2011 Posted January 6, 2011 Ako i ne vidite ikonicu,kad otvorite oglas u zadnjem postu piše LOCK
Vec Posted January 6, 2011 Posted January 6, 2011 dobar prijedlog... bas sto MOTA kaze... neki dan sam searchao neke felge po oglasima i 80% LOCKanih mi izbaci...
TheFog Posted January 6, 2011 Posted January 6, 2011 dobar prijedlog... bas sto MOTA kaze... neki dan sam searchao neke felge po oglasima i 80% LOCKanih mi izbaci... ako su preseljen u drugi podforum, i dalje ce ti ih search izbacit (osim ako ne filtriras), a za brisanje nisam jer se i u lockanim oglasima mogu naci korisne informacije (slike, kontakt broj, opis, i dr.)
GogiR32 Posted January 6, 2011 Posted January 6, 2011 (edited) ti si graficar, pa cu ovo shvatit kao da si se ponudio....izvoli, cekam ikonu Nisam ni sumnjao 1: 2: 3: 4: Malo me transparency jebe al kuzis spiku Edited January 6, 2011 by RemX
TheFog Posted January 6, 2011 Posted January 6, 2011 Don't get it? to bi znacilo da sam stavio jednu od tvojih ikona za lockani topic za ovaj taman (sivi) skin ("Darkness"). Onaj drugi (bijeli) mislim da ima dovoljno uocljivu ikonu.
type-r Posted January 6, 2011 Posted January 6, 2011 de zakljucajte ovaj topic da vidim kakva je sad ikona
Denis_TDI Posted January 6, 2011 Posted January 6, 2011 (edited) EVo i moja ikona, gotovo ista ko ona prije samo sa vecim znakom: Edited January 6, 2011 by Xmaster
MOTA BOY Posted January 6, 2011 Posted January 6, 2011 Zaposlite jednog moderatora koji bi se tim bavio, i slažem se također samo za oglase!
Recommended Posts