Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted

Dok sam pisao post iznad sam u biti skužio problem :palacg

 

Stare novine svako malo trebaju za potpalu dok je party u šumi :rolleyes::palacg

  • 1 month later...
  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted

Neznam jel bio neki dogovor,ili se to samo meni dođađa,da kad otvorim topic,sa npr. 100 str.,prikaže mi se prvi post u toj temi,a onda ovi sa zadnje stranice? :mellow:

Posted

Ovaj feedback je zivo sranje,onako sa +-evima je bilo puno bolje......

Posted
Neznam jel bio neki dogovor,ili se to samo meni dođađa,da kad otvorim topic,sa npr. 100 str.,prikaže mi se prvi post u toj temi,a onda ovi sa zadnje stranice? :mellow:

 

Imaš tamo ispod ADD REPLY i NEW TOPIC Options pa si Display modes prebaci na Standard

 

Ovaj feedback je zivo sranje,onako sa +-evima je bilo puno bolje......

 

Uči uči, ufurat ćeš se :lol:

Posted
Imaš tamo ispod ADD REPLY i NEW TOPIC Options pa si Display modes prebaci na Standard

 

Joj gle stvarno.

Nekad si prebacim na Outline kad mi se neda sve slike gledat,pa sam valjda slučajno stavio Linear++.

 

Sorry na gnjavaži & hvala. :palacg

Posted
Meni je recimo blesavo kako je ekipa pocela koristiti podforum Procjene kao svojevrsni bump topicu u kojem prodaju.

 

Plus ovo: http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....c=44854&hl=

 

ovo u procjenama cemo bit stroziji, nema tu dileme, tocno se vidi kad je potreban topic za pomoc oko procjene a kada je to "hvaljenje" ili bilo kakvo iskoristavanje te teme, do sad je to u vecini slucajeva sve fino sljakalo, znaci kad se raspozna da to nije uopce sporno pitanje oko vrijednosti jer se svaki dan to nadje na forumu i oglasinicima poznatim cjenama, ili krene do nekih bili kakvih konflikata, tema se zakljuca sa zakljuckom ili bez, rjesenje je da se svaki problem rjesi, makar zakljucavanjem prije vremena

Posted

ja sam prije neki dan iskoristio prvi put Procjenu u vezi felgi koje prodajem več duže vrijeme i htio sam čuti mišljenja o cijeni jer imam danas mogučnost bumpanja oglasa pa da znam koju cijenu držati dalje,valjda nisam pogriješio

Posted

ti si dosta dugo tu i znas se nositi korektno prema pravilu, tako da mislim da nisi nimalo kriv za ista, a i ok je, iako imas isti oglas ovdje s nekom cjenom ok je pitati koliko uopce da trazis -posto zasad prodaja ne ide bas najbolje- ja to nebi nazvao zloporabom bumpa, stovise bas ti to moze i naskoditi ako vecina pocne rusiti tvoju cjenu, uvjerit ce mozda potencijalnog kupca da si skup i odbiti ga, ima raznih zloporaba opcenito cjelog foruma al sta ces, ja cu isto pokusat maknut svoje razne reklame, ionako mi to skoro nista ne nosi, samo nakaradno izgleda, djeluje ko da se neko oce obogatit badava, ali nije to tako

Posted

Još malo pa če moderatori i administratori morat poštivat pravila članova :D

 

Stalno isti/dupli topici,oglasi kontra svih pravila,bumpovi,editi.......a kad upozorimo onda udri po nama

 

Iman više neprijatelja nego prijatelja na forumu,samo zato jer provodim pravila i upozoravam na nepravilnosti

 

 

Promijenit ču ime i zatražit azil u VW sigurnoj kući :lol:

Posted
Još malo pa če moderatori i administratori morat poštivat pravila članova :D

 

Stalno isti/dupli topici,oglasi kontra svih pravila,bumpovi,editi.......a kad upozorimo onda udri po nama

 

Iman više neprijatelja nego prijatelja na forumu,samo zato jer provodim pravila i upozoravam na nepravilnosti

 

 

Promijenit ču ime i zatražit azil u VW sigurnoj kući :lol:

 

 

to je ono kad alhokol i forum dojdu zajedno :lol2

  • 1 month later...
Posted
Još malo pa če moderatori i administratori morat poštivat pravila članova :D

 

Stalno isti/dupli topici,oglasi kontra svih pravila,bumpovi,editi.......a kad upozorimo onda udri po nama

 

Iman više neprijatelja nego prijatelja na forumu,samo zato jer provodim pravila i upozoravam na nepravilnosti

 

 

Promijenit ču ime i zatražit azil u VW sigurnoj kući :lol:

 

 

Pa sta se cudis kad pravila ovdje ocito ne vrijede isto za sve, i to ljude smeta!

Posted

Namjerno il nenamjerno desi se nepravda,nejednak kriterij za sve članove.....jbg,forum je velik,koji dan smo i mi moderatori nervozniji ili veseliji,tj raspoloženiji za komunikaciju,postanje,odgovaranje ili moderiranje....jbt ga,ok,priznajemo.....Imate pm,ukažite na problem,nepravdu.Možda vas otpilimo,možda ispravimo nepravdu,najlakše je gunđat iza leđa

Jesan li kog zaheba,nek pošalje pm,valjda postoji objašnjenje za sve.Više puta san pogriješia,na pm sve ispravljeno i riješeno,može i javno u otvorenom topicu,isti vrag

 

Ali ne triba zato prijetit uvredama i batinama,to mene smeta.Jbt zakidaju nas u životu za razno razna s*anja,uzimaju nam pare i prolaze bez brige i problema,a mi izbrišemo nedozvoljeni oglas/post/topic odma nas se razapinje.....

 

Imate ljude,članove,vodstvo kluba koji su iznad nas admina i modova

 

Žalite se njima,smijenite nepravedne,pomozite da bude bolje.Ako nisan dobar odo ja

 

Ili na kraju krajeva nitko ne prisiljava nikog na boravak ovdje,forum je otvoren i javan,kako dođete tako možete i otič

 

Ja di mi se ne sviđa ne boravim

  • 2 months later...
Posted

imam jedan prijedlog u vezi oglasa, sada mi glupo uvijek pisati da je prodano pa lock, i onda moderatori moraju lockati oglas ovo ono, ako se da uvesti, bilo bi dobro, ako nekaj prodamo, da pokraj onog kaj pise "fast reply,add reply i new topic" da se stavi "lock ad" i da sami mozemo zakljucati oglas?

Posted

koliko se sjecam.. takav prjedlog je vec bio dan, pa je receno da je prezahtjevno da se to slozi :)

Posted
a zakaj se i ne obrišu ak su prodani il nekaj?
da se moze orjentirati prema toj stvari :palacg ....i meni je glupo to
Posted
A sta ti smetaju?

 

 

ti isto skupljas stare novine oglasnika u garazi???? :palacd

Posted
ti isto skupljas stare novine oglasnika u garazi???? :palacd

Ne ali ako pozelim prodati distance od 20mm upisem u search i nađem posto se prodaju i takvu cijenu stavim. A da ne govorim o rijetkim stvarima kad prodajes. Ne kuzim cemu smetaju, nije da moras listati 200 strana da bi dosao na nove, nego su novi na vrhu.

 

Toliko je bilo price o oglasima na forumu pa mislim da je nepotrebno ponovo povlaciti iste stvari koje su u zadnje vrijeme dobro funkcionirale... ;)

Posted (edited)

ajme kaj vas je lako zapalit.

da sam htel čitat bil bi sad neki dr,mr,.

 

a u ostalom ima podforum PROCJENE.

kliknil sam xy puta na oglas a on prodan il zatvoren iz nekog razloga.

 

uostalom meni dobro i ovak,nekih 5g se snalazim po njemu.3g pod ovim nikom.

 

 

imam pitanje koje je van teme,pa molim konkretan odgovor,koliko je oglasa dozvoljeno?

prodajem kuču pa imam raznih gluposti kojih se oču riješit ima i novih stvari il profesioalnog alata.

Edited by daniels
Posted

oglase mozes otvorit kolko hoces ak nemaju veze s drugim oglasom.....ak je nesto inventar kuce (namjestaj) onda stavi u jedan oglas....a elektriku (tv i sl.) u drugi oglas....slozi si kategorije


×
×
  • Create New...