MantaFan Posted January 11, 2011 Posted January 11, 2011 Eto da predstavim...Passat je od starog,nije moj... .....1.9 TDi,130KS,6 brzina mjenjac,climatronic,podizaci,original xenon,onu ruznu lamperiju unutra i tako,a neznam ni ja kaj ima kaj nema od opreme.....trenutno je na zimskim gumama i celicanama....al u ljeti se kotrlja na 16 cola replikama Pasatovih sa Fulda 205/55 gumama,s tim da iz prednjih sad zice vire jer tata ima dva sina koji vole malo zescu voznju..... Evo i par slika...slike na alu felgama nemam,pa cete se morat strpit do 3. mjeseca negdje.... Eto,komentirat mozete ovdje....: http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=46976
Recommended Posts