Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted

Eto da predstavim...Passat je od starog,nije moj...:D .....1.9 TDi,130KS,6 brzina mjenjac,climatronic,podizaci,original xenon,onu ruznu lamperiju unutra i tako,a neznam ni ja kaj ima kaj nema od opreme.....trenutno je na zimskim gumama i celicanama....al u ljeti se kotrlja na 16 cola replikama Pasatovih sa Fulda 205/55 gumama,s tim da iz prednjih sad zice vire jer tata ima dva sina koji vole malo zescu voznju.....

Evo i par slika...slike na alu felgama nemam,pa cete se morat strpit do 3. mjeseca negdje....

 

slika018m.jpg

 

slika019aq.jpg

 

slika020r.jpg

 

slika023p.jpg

 

slika021fo.jpg

 

slika022.jpg

 

Eto,komentirat mozete ovdje....:

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=46976

×
×
  • Create New...