Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted
onda se čujemo pa da idemo skupa

 

nisasm bio al mislim da kune prolaze 4kn = 1KM, 2KM = 1 EUR

 

provijerena ekipa :palacg

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted
primaju kune bolje nego marke, a ćevapi su jeftini

 

pa ako su 10KM ili ti 40kn bome nisu jeftini...

namjeravam i ja navratit :palacg

Posted
pa ako su 10KM ili ti 40kn bome nisu jeftini...

namjeravam i ja navratit :palacg

 

 

pa bome nisu ja mislim da cu od doma kobasice nosit ;):rotfl

Posted

Ta je cijena u taxi baru, sigurno ima jeftinije negdje u gradu. Znam da ima dobar burek za 1.5km oda nakon granice.

Posted

ma kakvih 10KM cevapi?ja sam blizu gradiske cevapi su svugdje velika porcija oko 6-7 maraka 3-3.5e,sokovi u su po 1e,kila cevapa u mesnici je 6e

Posted

a možda je luk skup onda... :rotfl

 

oko 19kn su ćevapi tam kod pijace, to znam, nisam znao kakve su cijene na susretu...

Posted

a dobro onda su 5km...

Ja znam koliko su bili prosle godine na susretu, a i nakon susreta kad je bio SR u BL, smo svratili i isto 10km...

Al su ćevapi i usluga super...

Posted

na susretu ako si bio su inda 10KM, to je moguće isto kako je moguće da na dane piva u Karlovcu piva od 0.5 bude 20kn :zivio

Posted

Ovako da pojasnim malo ovo sve.

 

Primaju se kune .

 

Cevapi u restoranu jesu 10 maraka ili 40 kuna ali uz njih dobijete krompir i priloge.

 

Mozete takodje narucit i klasicne cevape u lepinji , a oni su 5 maraka kao i svagdje .

 

Imate obe opcije.

Posted
ma to je presupo nista ja necu onda doc

se zahebavas ili?

kolko vremenska prognoza kaze, u nedjelju ce bit ok vrijeme, bez kise, znaci da se vidimo :palacg

Posted

vi koji idete (iz pravca zg), idete svi autobahnom?

Posted (edited)

da, fože... autoputom smo mislili, zašto? još ćemo se dogovoriti na billi večeras

Edited by audicabrio
Posted
da, fože... autoputom smo mislili, zašto? još ćemo se dogovoriti na billi večeras

 

 

Ja nemogu na Billu večeras al neka mi netko javi gdje, kad kome zašto itd.itd.

 

Uglavnom passo preman za polijetanje

 

 

Uz kako R32 reče provjerenu ekipu hehe

Posted

za sada kako stvari stoje dogovor je u 08.00 h na naplatnim kućicama u Ivanjoj Rijeci :palacg

Posted

Evo malo slika od mene, nisam puno slikao, vjerujem da je Zex slikao vise, evo par od mog sporeta od aparata

Image1.jpgImage2.jpgImage3.jpgImage4.jpg

 

Image5.jpgImage6.jpgImage7.jpgImage8.jpg

 

Image9.jpgImage10.jpgImage11.jpgImage12.jpg

 

Image13.jpgImage14.jpgImage15.jpgImage16.jpg

 

Image17.jpgImage18.jpgImage19.jpgImage20.jpg

 

Image21.jpgImage22.jpgImage23.jpgImage24.jpg

 

Image25.jpgImage26.jpgImage27.jpgImage28.jpg

 

Image29.jpgImage30.jpgImage31.jpgImage32.jpg

 

Image33.jpgImage35.jpg

Meni je super drago da je odziv bio ovoliki, bas super :respect: a za auta sta reci, Dalijev Golf, Sinisin R32, Polo od Petra, GTI od Srdjana ...

 

ali buraz, trulezi i lose odradjenih auta ... pa jbt ja svog Golfa necu da vozim jer ga treba na par mjesta polakirati, pa u boljem je stanju nego oni lesevi danas kojih je bila nekolicina ...

 

Cestitke organizatorima :mah


×
×
  • Create New...