R32 Posted April 14, 2011 Posted April 14, 2011 onda se čujemo pa da idemo skupa nisasm bio al mislim da kune prolaze 4kn = 1KM, 2KM = 1 EUR provijerena ekipa
TOMZG Posted April 14, 2011 Posted April 14, 2011 Šta su čevapi 10 KM ? mislim da tolko dode kila jagnjetine
Speedline Posted April 14, 2011 Posted April 14, 2011 primaju kune bolje nego marke, a ćevapi su jeftini
TOMZG Posted April 14, 2011 Posted April 14, 2011 primaju kune bolje nego marke, a ćevapi su jeftini pa ako su 10KM ili ti 40kn bome nisu jeftini... namjeravam i ja navratit
Petar 001 Posted April 14, 2011 Posted April 14, 2011 pa ako su 10KM ili ti 40kn bome nisu jeftini... namjeravam i ja navratit pa bome nisu ja mislim da cu od doma kobasice nosit
joke Posted April 14, 2011 Posted April 14, 2011 Ta je cijena u taxi baru, sigurno ima jeftinije negdje u gradu. Znam da ima dobar burek za 1.5km oda nakon granice.
Lisama Posted April 14, 2011 Posted April 14, 2011 ma kakvih 10KM cevapi?ja sam blizu gradiske cevapi su svugdje velika porcija oko 6-7 maraka 3-3.5e,sokovi u su po 1e,kila cevapa u mesnici je 6e
Dino01 Posted April 14, 2011 Posted April 14, 2011 a možda je luk skup onda... oko 19kn su ćevapi tam kod pijace, to znam, nisam znao kakve su cijene na susretu...
joke Posted April 14, 2011 Posted April 14, 2011 a dobro onda su 5km... Ja znam koliko su bili prosle godine na susretu, a i nakon susreta kad je bio SR u BL, smo svratili i isto 10km... Al su ćevapi i usluga super...
Dino01 Posted April 14, 2011 Posted April 14, 2011 na susretu ako si bio su inda 10KM, to je moguće isto kako je moguće da na dane piva u Karlovcu piva od 0.5 bude 20kn
d@llygti Posted April 15, 2011 Author Posted April 15, 2011 Ovako da pojasnim malo ovo sve. Primaju se kune . Cevapi u restoranu jesu 10 maraka ili 40 kuna ali uz njih dobijete krompir i priloge. Mozete takodje narucit i klasicne cevape u lepinji , a oni su 5 maraka kao i svagdje . Imate obe opcije.
TOMZG Posted April 15, 2011 Posted April 15, 2011 ma to je presupo nista ja necu onda doc se zahebavas ili? kolko vremenska prognoza kaze, u nedjelju ce bit ok vrijeme, bez kise, znaci da se vidimo
TheFog Posted April 16, 2011 Posted April 16, 2011 vi koji idete (iz pravca zg), idete svi autobahnom?
audicabrio Posted April 16, 2011 Posted April 16, 2011 (edited) da, fože... autoputom smo mislili, zašto? još ćemo se dogovoriti na billi večeras Edited April 16, 2011 by audicabrio
puks Posted April 16, 2011 Posted April 16, 2011 da, fože... autoputom smo mislili, zašto? još ćemo se dogovoriti na billi večeras Ja nemogu na Billu večeras al neka mi netko javi gdje, kad kome zašto itd.itd. Uglavnom passo preman za polijetanje Uz kako R32 reče provjerenu ekipu hehe
R32 Posted April 16, 2011 Posted April 16, 2011 za sada kako stvari stoje dogovor je u 08.00 h na naplatnim kućicama u Ivanjoj Rijeci
Dottore.bl Posted April 17, 2011 Posted April 17, 2011 Evo malo slika od mene, nisam puno slikao, vjerujem da je Zex slikao vise, evo par od mog sporeta od aparata Meni je super drago da je odziv bio ovoliki, bas super :respect: a za auta sta reci, Dalijev Golf, Sinisin R32, Polo od Petra, GTI od Srdjana ... ali buraz, trulezi i lose odradjenih auta ... pa jbt ja svog Golfa necu da vozim jer ga treba na par mjesta polakirati, pa u boljem je stanju nego oni lesevi danas kojih je bila nekolicina ... Cestitke organizatorima
Srdjan014 Posted April 17, 2011 Posted April 17, 2011 Od mene sve pohvale za ekipe iz HR i čestitke na osvojenim nagradama...
Recommended Posts