Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted (edited)

evo opet "novog stroja", tj.još jednog uz Vento...

 

bmw i Vento ili Passat (koji prije ode) idu u prodaju i onda potraga za audijem B6/B7 ili Passatom B6

 

 

mjenjo sam jedan caddy za passata "međuliniju", limuzina, 1.9 TDI, auto odličan, al sam moro malo nadoplatit.

 

za caddy niko ništa nenudi kak spada, a keš nitko nespominje i ovo mi se učinila najbolja "trampa" unatoč mojoj nadoplati.

 

tamno crvena metalik, šiber, centralno, maglenke, 1.9 TDI 90KS, to je to valjda o njemu

moram ga samo dobro oprat i poslikat pa ćete ga vidjet

 

zanimljivo mi je crna unutrašnjost, krovni tapacirung i plastike na nosačima krova

 

 

 

 

komentari

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=48157

Edited by vwgolf3
Posted (edited)

još ga nisam opro kak spada, al evo par fotki, tu je kod šogija pred radionom, čekam red da ga pregledam i vidim u kakvom je stanju podvozje i šta treba i jel treba mjenjat

 

DSCN0536.jpg

DSCN0537.jpg

DSCN0538.jpg

DSCN0539.jpg

DSCN0580.jpg

Edited by vwgolf3
  • 1 month later...
Posted

Evo par fotki Passata opranog, ispolirnog, mobom slikano al jbg.bolje nego ništa :palci

 

 

198539_1725654136101_1080822511_31530659_4315225_n.jpg

206987_1725630495510_1080822511_31530634_1935256_n.jpg

207006_1725637015673_1080822511_31530645_5628325_n.jpg

207855_1725654736116_1080822511_31530660_8304961_n.jpg

207915_1725637935696_1080822511_31530647_929348_n.jpg

  • 1 month later...
×
×
  • Create New...