Mirnette Posted March 5, 2011 Posted March 5, 2011 (edited) bok... iako sam duze clan nisam bio aktivan oko 1-1,5god radi privatnih obaveza. donedavno sam vozio golf 4 1.6 a sad je tu passat CC.pa da predstavim 2.0 TDI DSG 170ks (greska u naslovu, nije 3.0). Premium paket.. evo malo slika: svedsko vrjeme, sunca ni za ljeka,pa se tako ni nijansa boja nevidi, a nekoristim photoshop kao neki radi dozivljaja By mirnette at 2011-03-05 iako su gume 245/40-18" nekako izgledaju kao 16-tice....masivan je auto pa valjda zato..vidit cemo sto cemo mjenjati kad istekne garancija By mirnette at 2011-03-05 malo dupence, ispricavam se radi mutnih slika, za koji tje kad ugrije sunce onda cemo obaviti pravi foto sesn By mirnette at 2011-03-05 By mirnette at 2011-03-05 perverzna unutrasnjost By mirnette at 2011-03-05 obozavam ovaj DVD-TV-GPS touch...pogotovo parking assistent kada sam u guzvi, stisnem dugnem, ruke na krilo gledam na kameru i auto se sam uparkira.. naime u naslonjacu za ruke imam kabal za aux i za laptop pristekat... By mirnette at 2011-03-05 u hrvatskoj spur kosta 200kn dok ovdje 120eura. srecom kad promjenim gume desno od mjenjaca prvo dugme odgore stisnem u voznji i drzim 3 sekunde i sam uradi spur By mirnette at 2011-03-05 joj sto volim ova 2 sica, vlastita uticnica vlastiti grijaci sa vlastitom ventilacijom, kao i naprid.... By mirnette at 2011-03-05 By mirnette at 2011-03-12 volio bih pisati puno toga al nema smisla, nestane sve hehe...budem to iducim javljanjem i updateom slika na zelenoj travi, nadam se...do tad HEJ DÅ Edited March 12, 2011 by Mirnette
Recommended Posts