Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted (edited)

bok... iako sam duze clan nisam bio aktivan oko 1-1,5god radi privatnih obaveza.

donedavno sam vozio golf 4 1.6 a sad je tu passat CC.pa da predstavim

 

2.0 TDI DSG 170ks (greska u naslovu, nije 3.0). Premium paket..

 

evo malo slika:

 

svedsko vrjeme, sunca ni za ljeka,pa se tako ni nijansa boja nevidi, a nekoristim photoshop kao neki radi dozivljaja

cimg0111b.jpg

By mirnette at 2011-03-05

 

iako su gume 245/40-18" nekako izgledaju kao 16-tice....masivan je auto pa valjda zato..vidit cemo sto cemo mjenjati kad istekne garancija

cimg0110c.jpg

By mirnette at 2011-03-05

 

malo dupence, ispricavam se radi mutnih slika, za koji tje kad ugrije sunce onda cemo obaviti pravi foto sesn

cimg0113.jpg

By mirnette at 2011-03-05

 

cimg0119c.jpg

By mirnette at 2011-03-05

 

perverzna unutrasnjost

cimg0118ft.jpg

By mirnette at 2011-03-05

 

obozavam ovaj DVD-TV-GPS touch...pogotovo parking assistent kada sam u guzvi, stisnem dugnem, ruke na krilo gledam na kameru i auto se sam uparkira.. naime u naslonjacu za ruke imam kabal za aux i za laptop pristekat...

cimg0115.jpg

By mirnette at 2011-03-05

 

u hrvatskoj spur kosta 200kn dok ovdje 120eura. srecom kad promjenim gume desno od mjenjaca prvo dugme odgore stisnem u voznji i drzim 3 sekunde i sam uradi spur

cimg0116k.jpg

By mirnette at 2011-03-05

 

joj sto volim ova 2 sica, vlastita uticnica vlastiti grijaci sa vlastitom ventilacijom, kao i naprid....

cimg0117sy.jpg

By mirnette at 2011-03-05

 

img0002v.jpg

By mirnette at 2011-03-12

volio bih pisati puno toga al nema smisla, nestane sve hehe...budem to iducim javljanjem i updateom slika na zelenoj travi, nadam se...do tad HEJ DÅ :rotfl

Edited by Mirnette
×
×
  • Create New...