Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted (edited)

evo i mojeg strašila :)

motor je v5 naravno,(registracija je drugačija jedino)

 

post-148877-1301400996.jpgpost-148877-1301400738.jpgpost-148877-1301400700.jpg

post-148877-1301400686.jpgpost-148877-1301400749.jpgpost-148877-1301400674.jpg

post-148877-1301400659.jpg

 

p.s. molim upućene da objasne selji kako staviti linak za komentare :(

Edited by pyrus
  • 3 months later...
×
×
  • Create New...