pyrus Posted March 29, 2011 Posted March 29, 2011 (edited) evo i mojeg strašila motor je v5 naravno,(registracija je drugačija jedino) p.s. molim upućene da objasne selji kako staviti linak za komentare Edited March 29, 2011 by pyrus
pyrus Posted March 29, 2011 Author Posted March 29, 2011 evo ga ,skužio!! pa ako neko oće nešto komentirati!! http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=50128
Recommended Posts