vepar_SLO Posted March 31, 2011 Posted March 31, 2011 (edited) evo predstavljam še mog passata g.2000 2.8 v6 142 Kw 4 motion highline 270.000 i još radi ovak je izgledao ko sam ga dovezo kuči za sad sam sa skoro novim gumama dobio felge na poklon i jih stavio gore.. 7,5x17 sa 225/45 čigumom a u garaži na obnovu čekaju BBS RS 8x17 da se ispoliraju... tako da bi na kraju morao izgledat ovako.. ali sa letvama u boji i srce felge srebrno.. komentari Edited March 31, 2011 by vepar_SLO
Recommended Posts