Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted (edited)

evo predstavljam še mog passata

g.2000

2.8 v6 142 Kw

4 motion

highline

270.000 i još radi :palacg

 

ovak je izgledao ko sam ga dovezo kuči

 

post-117815-1301597850.jpg

 

post-117815-1301597877.jpg

 

za sad sam sa skoro novim gumama dobio felge na poklon i jih stavio gore..

7,5x17 sa 225/45 čigumom

 

 

 

1hz-310320.jpg

 

amn-310320.jpg

 

 

a u garaži na obnovu čekaju BBS RS 8x17 da se ispoliraju...

tako da bi na kraju morao izgledat ovako.. ali sa letvama u boji i srce felge srebrno..

 

eurp_0904_01_z%201998_volkswagen_passat%20front_view.jpg

 

 

 

 

komentari

Edited by vepar_SLO
×
×
  • Create New...