2 2
misc_maker

RNS 510 video in motion

Recommended Posts

Pozz,

 

evo zanima me jel netko uspio nac nacin da RNS 510 prikazuje dvd sliku u voznji a da nije uz pomoc onog kupljenog adapter kabla od 600 kn..?!

 

tnx

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da ima softversko rjesenje (kojem ju nuspojava kalkulacija rute dok si u tunelu ili van gps signala). uglavnom, pogledaj na navi.com ili se javi clanu lala30 s foruma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta se ne može kao na običnom 2din-u odspojiti žica sa ručne ili ler šaltera?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne jer je ovo vw i ima malo sofisticiranija rjesenja :P

 

sve informacije idu preko can busa, a ovdje se gleda brzina vozila, a ne dali je rucna potegnuta ili ne. tako da se video vrti sve do (neznam, cca) 5 km/h, nakon toga se gasi. ta je funkcija povezana s navigacijom koja u slucaju nedostupnosti gps signala, na temelju brzine vozila (a valjda i zakreta volana) kalkulira kretanje vozila, npr. u tunelima

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozz,

 

evo zanima me jel netko uspio nac nacin da RNS 510 prikazuje dvd sliku u voznji a da nije uz pomoc onog kupljenog adapter kabla od 600 kn..?!

 

tnx

Meni radi,ali moj je bio već tv/DVD free dok sam ga kupio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

To samo funkcionira za starije verzije RNS software-a...one do 2660....tako da nista od toga....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Meni radi, sad isao isprobat , ali 1200 software

 

Ma moj je c vezija --SW 2680...i nema pomoci, cudno kako preko vag-com jos nitko nije nasao rjesenje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dali netko zna kako se podese boje i osvjetljenje?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa probaj napravit downgrade sa 2680 na 2660

 

A cuj sad istina da je to jedino rjesenje...ali cuo sam da su ljudi imali dosta problema sa downgrade-om SW...lakse je upgrade napraviti...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dali netko zna kako se podese boje i osvjetljenje?

 

 

Osvjetljenje nemozes mjenjat kolko ja znam vec samo imas 3 teme na biranje i to preko Vag-a...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Lala30 otkljucao i radi bez problema. Javi se njemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
da ne otvaram novu temu, kolika je cijena RNS 510 i di bi bilo za kuiti osim kod Zubaka :D

 

opet ista lokacija: PM Lala30

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2