Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted

Evo da predstavim i svoj auto...

 

Dakle radi se o golfu IV 1,9 TDi 90 ks 2001. god

 

Prvi vlasnik,auto je iz njemacke...oprema je kakva je jer u to vrijeme se nije moglo uzeti druga oprema niti boja,auto se uzeo na povlasticu...

 

auto ima stvarnih 99 000 km

 

Na auto je radjeno ponesto,stavljena muzika,ledice i xenon 6000k i obojan je,to je za pocetak,u planu se neke gewinde i to bi bilo to kaj se tice auta zasada...evo malo slika

 

 

kronoloski cu poredati nekako slike :palacg

 

 

DSC00545.jpg

 

DSC00543.jpg

 

DSC02177.jpg

 

DSC02181.jpg

 

DSC02184.jpg

 

DSC02190.jpg

 

DSC02194.jpg

 

DSC02199.jpg

 

DSC02205.jpg

 

DSC02221.jpg

 

DSC02229.jpg

 

DSC02300.jpg

 

DSC02304.jpg

 

 

DSC02355.jpg

 

DSC02356.jpg

 

DSC02357.jpg

 

DSC02359.jpg

 

DSC02307.jpg

 

DSC02364.jpg

 

DSC02365.jpg

 

DSC02373.jpg

 

DSC02374.jpg

 

DSC02376.jpg

 

DSC02377.jpg

 

DSC02380.jpg

 

DSC02384.jpg

 

DSC02385.jpg

 

DSC02386.jpg

 

DSC02387.jpg

 

DSC02388.jpg

 

DSC02395.jpg

 

DSC02396.jpg

 

DSC02397.jpg

 

 

Komentari

  • 5 months later...
Posted (edited)

stali smo na 108 000 km,nesto posebno nije radjeno,sinoc sam dosao u posjed audijevih replika:)

 

dakle presli smo s ovog

 

DSC_0322.jpg

 

na ovo...

 

DSC_0328.jpg

 

Fotografija0811.jpg

 

 

Komentari

Edited by alen
  • 3 months later...
Posted (edited)

jos prije zime sam ga spustio apexovim oprugama,one su i sada gore,iako kod mene ima dosta snijega ne smeta mi kaj je nizi

 

296663_2513434473076_1169585445_33036812_731906475_n.jpg

 

drugi dan prelazim na zimsku obucu

 

308353_2530908709921_1169585445_33052671_586759684_n.jpg

 

i tak sam se vozio par dana i skinuo ratkape jer mi stvarno nisu lezale nikako

 

u 12 mjesecu sam imao blazi udes,krivi oboje jednako,svatko svoju stetu trpi,njemu na felgi od djipa nista,a meni branik otisao dole

 

386424_2794808987263_1169585445_33199430_666232461_n.jpg

 

doduse nije on toliko bio polomljen,pukla su 3 ili 4 glavna nosaca,ja ga sklopio i ubacio u bunker,nabavio novi orginal i stavio,hauba niej dobila,ali uz branik je pukla i resetka oko znaka

 

stavio novi branik gore i narucio masku bez znaka,tablicu sam cekao skoro mjesec dana :rolleyes:

 

395421_2873593796834_1169585445_33232498_2014231893_n.jpg

 

395471_2942622962520_1169585445_33272961_80169247_n.jpg

 

nakon sta je poceo padati snijeg s prethodne slike ostao sam sokiran,auto svuda samo ne di treba,gume katastrofa,kupio dvije nove i sada je to to

 

 

od gume do blatobrana imam 2 cm i to mi je taman,jer i ovak zapinje po nogostupima,

 

plan za proljece je spustiti haubu za 1-2 cm,maknuti lajsnu iz branika ,zatamniti stakla eventualno

 

sada je opet na 90 KS,jer mi ne treba mapa u zimi :)

 

Komentari

Edited by alen
  • 2 months later...
Posted

ratkape sam skinuio nakon par dana voznje,nisu mi odg...

 

vecinom je bila svakodnevna voznja,dok jedan dan nije propisala servo letva volana...curila je lagano ali je dala svoje,nis promijenio nju,felge dao poravnati,decki su vrhunski posao obavili,ne vucu nigdje na balansirki :)

poslajfao ih,prepolirao i danas montirao,jos malo pa cemo okrenuti i 115 000km :P

 

u subotu sam vratio mapu od 100-tinjak konja i u planu je promijeniti ulje i sve filtere na 115 tkm,eventualno i prednje plocice,evo slika samo felga,trebalo ga je i oprati,i njih jer su od montaze malo zacrnile ok sapuna i ruku al eto,nije se stiglo :)

 

cak sam i razmisljao o distancama,al po mom nisu potrebne zasad :)

 

DSC_0554.jpg

 

DSC_0562.jpg

 

Komentari

  • 2 weeks later...
Posted

obecao sam neke bolje slike...

 

hmm kaj se radilo...

 

promijenjeni gume i lezajevi amortizera,mandjeta i ulje u motoru...od kad je auto izasao uz salona nije poliran...danas se uhvatili posla i odradili posao kak spada...kolko je samo crtica nestalo,boja se osvjezila,ugl prezadovoljan,skinute oznake s bunkera pa je clean ass sad,pa smo se malo igrali foticem...

 

HDR5.jpg

 

HDR7.jpg

 

HDR6.jpg

 

HDR8.jpg

 

slika2.jpg

 

b2.jpg

 

alen2.jpg

 

 

 

Komentari

  • 1 year later...
Posted

uuf puno stvari se dogodilo od zadnjeg posta...mijenjao sam ove felge za coll manje iste s dobrim gumama,pa sam onda i njih prodao...vecinom kroz zimu i do sredine ljeta je bio na org bbs montrealkama,onda su dosle gewinde,felge,pa cijeli interijer i exterijer...Jos nisam ugradio R branik i climatronic,mozda ga ni necu,jednostavno sam lijen za tolko raskapanja,pa ga mozda i prodam dalje..

 

DSC_0192.jpg

 

DSC_0270.jpg

 

DSC_0309.jpg

 

DSC_0310.jpg

 

DSC_0377.jpg

 

DSC_0322.jpg

 

DSC_0338.jpg

 

DSC_0386.jpg

 

IMG-20131005-WA0000.jpg

 

DSC_0461.jpg

 

DSC_0618.jpg

 

DSC_0040.JPG

 

 

Komentari

  • 8 months later...
×
×
  • Create New...