Ivan VW Posted May 2, 2011 Posted May 2, 2011 (edited) evo kratko da i ja opisem svoja kola znaci radi se o passatu 1999godina 110ks trenutnih 233000km od opreme ima kozna sjedala sa brusenom sredinom i grijanje sijedala 4 zracna jatuka centralno sa daljincem original klima putno racunalo sicevi po visini dubini i jos neke sitnice,takodjer i volan tako xenon kratka svijetla cipiralo se malo iz 110ks na 145ks radilo se dosta na njemu pa evo u slikama sve po redu kupio se auto al slike nemam ali najobicnije sa 15 cola felgama ruznim zatim su se zatamnila stakla zadnja pa sam prodal svoju getribu od 5brzina i malo dodao i kupio drugu sa 6brzina slika montaze nemam nabacio felge brock b21 sa gumom 225/45/17 i distance otraga 20mm mjenjala se sredisnja konzola i naslon stavil od novije linije stara nova zatim se mjenjala multimedija svakojaka pioneer 5000dvd nedugo nakon toga pioneer 3200bt i taj je sad trenutni stavljala se led rasvijeta u kabinu i na tablicu stavile se devil farovi i led diode u branik podno osvjetljene u kabini zatim modul za paljenje svijetala prilikom otkljucavanja auta i zakljucavanja rasvijeta taho cukice i klime zatim se ja kemijalo oko zadnje strane za natpisom passat i sa znakom stara slika trenutno zatim su se stavile gewinde prednja maska bez znaka i evo na kraju par slika kancnice do slusanja Edited May 4, 2011 by passat6909
Ivan VW Posted May 2, 2011 Author Posted May 2, 2011 link za komentare http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=51385
Ivan VW Posted June 4, 2011 Author Posted June 4, 2011 (edited) da malo dignem topik na novo tapeciral se naslon sredisnji pa su se ofarbale celjusti malo da dobe sjaj i nove felge replika od audia R8GT 8x18 od radova jos mi je ostalo antena koja stize za koji dan po mogucnosti ako nadjem farove oem prednje za njega i lakirat prednji kraj jer je ispikan od kamenja dosta link pa komentirajte http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=51385 Edited June 4, 2011 by passat6909
Ivan VW Posted July 29, 2011 Author Posted July 29, 2011 (edited) evo da se i ja malo dopunim nije se bas nes radilo prejako ali da prikazemo stavila se oem shark antena koja je sjela predobro stara nova i stavil druge felge DZ exkluziv dz1 8.5x17 et30 i gume 215/45/17 otraga distance od 15mm i malo sta je guma navucena taman sjelo da ne struze evo dokaza link pa komentirajte sta ko misli i sta bi jos bilo dobro ucinit za mog limenog ljubimca http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....c=51385&hl= Edited July 29, 2011 by passat6909
Recommended Posts