0
silverline

RNS510 + DVB-T

Recommended Posts

Ma evo vec par dana kopam i gledam po internetu što bi i kako trebalo složiti da na RNS510 radi DVB-T!

E sad ima brdo opcija i kombinacija kako to složit. Gledao sam sve i svasta - od nekih Kineza pa do Dietz!

Zvao sam i Zona8 i oni kažu da imaju loša iskustva sa dodatnim interface unitom za GOLF VI, te da mi u ovom trenutku za RNS 510 ne mogu garantirati da ce sve raditi kako treba.

 

Na kraju sam nasao ovo : http://www.elektromedia.hr/index.php?page=...t&Itemid=18

 

Izgleda da s ovom kombinacijom radi RNS510 + OEM rikverc kamera + DVB-T (TV Free)!!!

Cijena je cca 6000kn + ugradnja kod njih (cca 750kn).Garancija 12mj.!

Nasao isto ovo i na eBay za cca 649 EUR(4850kn) + poštarina (25EUR).

 

Da li je netko slucajno ugradjivao slicno nesto u VW ili Skodu pošto isti model interfacea ide na njih.

 

Unaprijed hvala!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

cijena ja bar po meni malo paprena za tak nekaj,imao sam kineza u autu i kad nekaj moraš čekat ok je malo pogledat tv al brijem da to nevrijidi te par IMHO

Share this post


Link to post
Share on other sites

0916565100 Zeljko TNT Securus ,slagao je DVBT na RNS u banditicev passat i sve radi normalno bez poteskoca ,jedino za cijenu neznam,ali nazoves i pitas

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo gore je preskupo,na e-bayu sam našao za na primjer za mfd1 od Dietza za 240€ dok je u ovoj "Elektromediji" 4500kn...

 

Sad od koje firme uzet,ima i onih jeftinijih

Share this post


Link to post
Share on other sites
ovo gore je preskupo,na e-bayu sam našao za na primjer za mfd1 od Dietza za 240€ dok je u ovoj "Elektromediji" 4500kn...

 

Sad od koje firme uzet,ima i onih jeftinijih

ništa nije preskupo ako ti to stvarno treba,al mislim da je jeftinije sjest u prvi kafić i pogledat TV,ako je bas tolika panika da se ne moze pricekat do kuće,a nemas snimalicu na MAX-u

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma to je da budeš baja pa pokažeš ekipi reprizu šeherzade navečer kad ste vani

 

televizor i playstation u autu

facepalm23.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to je sve luksuz,dobro jutro :lol: ko i niskoprofilne gume na primjer ili svako dodatno ulaganje u auto...

 

E,treba sad znati od kojeg proizođača uzeti?? jer ja isto gledam i cijene i ponude su stvarno JAKO različite,hmmmm :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites
da ne otvaram novu temu, da li RNS 510 može vrtiti nove karte npr 7.1 sa starim SW 1100?

 

 

može i 7,2

Share this post


Link to post
Share on other sites
0