Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted

Zanima me dali neko od Vas zna gdje se mogu naći spojleri od R line za kupiti?

Bio sam u AK kovačević i kod njih me to sve košta oko 15.000 Kn, pa me

zanima dali ima kakva jeftinija solucija ?

Posted

meni je jedan decko donosio te pragove da stavljam na obicnog pasata i nisam mogao, nikako mi nije sjedalo gore

  • 4 years later...
Posted

Je li netko kupovao ili montirao ove body kitove sa njuškala? 1000-1600kn se ne čini puno, pogotovo ako se usporedi sa ovim ciframa od 15 000kn koje Ivica88 spominje. Naravno, uz uvjet da nema problema s montažom i ''kompatibilnosti''.

http://www.njuskalo.hr/vanjski-tuning/vw-b8-passat-r-line-body-kit-oglas-3592586
http://www.njuskalo.hr/vanjski-tuning/vw-passat-r-line-spojleri-2005-2010-oglas-2011976

Posted

Bolje ti je uzmi oem polovno nego to od stakloplastike ili bar od abs plastike sa ebaya bolje je opet nego to. Uvjerio se. Pripaše se to i izgleda to onako ok,al puca ko kokica.

Posted

Mene isto tako zanima gdje bi se mogao naći oem polovni ili barem od ABS plastike R line bodykit jer ovo sve što ima na Njuškalu je od polyestera (stakloplastike) a to mi ne pada na pamet da stavljam jer kako kaže markol5 od polyestera puca kao staklo, ako netko zna gdje ima neka javi, ja i ivica88 bili bi vrlo zahvalni.

 

Lp

Posted

I to su samo prednji spojleri a nema nigdje pragova i zadnjeg nastavka da je od ABS-a to sam već sve vidio

Posted

Ajmo hipotetski, recimo rođak mi nađe u Njemačkoj na nekom otpadu (ili preko ebay.de) ovaj body kit ili prednji R36 branik (nebitno) i ponese sa sobom to u RH kad bude dolazio. Da li se na ove cijene treba još plaćati carina i neki drugi nameti? Ako da, koliko?

Posted

Evo uspio sam nešto iskopati prednji nastavak od ABS-a http://de.csr-shop.info/public/catalog_xmlxslproducts.aspx?art=viewproduct&suid=315&zid=99d1e45b-457f-41f9-83da-67aae81938fe&productid=52935609

Pragovi od ABS-a http://www.maxtondesign.eu/produkt/passat-b6-3c/side-skirts-vw-passat-b6--r-line-look-.html

E sad još ako netko uspije naći zadnji nastavak pa neka zaljepi link ovdje , please ...

 

Lp

Posted

Ovo sta prodaje Performance parts na njuskalu su po drugim cjenama, zato pise za cijenu nazvati... A i vecina mu je od abs plastike...

 

A ako dovozis djelove izvana ne placas nista, natrpas stvari u auto i gas doma... Nitko te nista niti ne pita...

Posted

Ovo sta prodaje Performance parts na njuskalu su po drugim cjenama, zato pise za cijenu nazvati... A i vecina mu je od abs plastike...

 

A ako dovozis djelove izvana ne placas nista, natrpas stvari u auto i gas doma... Nitko te nista niti ne pita...

Ja sam zva za golfa 5 zadnji branik od ed30 i prednji lip,poznanik mi iz Zg za CC-a uzeo kod njih sve stakloplastika

Ajmo hipotetski, recimo rođak mi nađe u Njemačkoj na nekom otpadu (ili preko ebay.de) ovaj body kit ili prednji R36 branik (nebitno) i ponese sa sobom to u RH kad bude dolazio. Da li se na ove cijene treba još plaćati carina i neki drugi nameti? Ako da, koliko?

Ne trebas nista,mogu ti i dhl-om poslat ne bude to puno novaca nema carine niakve samo postarina
Posted

Ja sam narucivao jubi body kit iz poljske za cetvorku posta bila mislim 35e

Sve skupa 190e cca

Nikakvih problema kod dostave nije bilo

Posted

Isto zvao Performance parts i čovjek kaže da su od stakloplastike, na Njuskalu nema nitko da prodaje barem od ABS-a ja zvao sve redom i svi imaju od stakloplastike, jbg.

Posted

Kod Dojkica je prednji lip 2500kn a zadnji nastavak za karavana 3600kn, u grund primeru, pripremljen za lakiranje. Za pragove nisam pitao

×
×
  • Create New...